Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Mi a francot mászkál itt a...

"Mi a francot mászkál itt a kutyájával? Nincs udvara? " Mit szoktál az ilyeneknek válaszolni?

Figyelt kérdés

Falun mentünk az úttesten, a kutyák ugattak. Az enyém nem, jött szépen mellettem.

Hosszasan kioktattak, majd megkérdeztem, hogy meddig mondják még, merthogy a kutyák annál tovább ugatnak, bár engem nem zavar.

Mivel 2 kisgyerekkel vagyok ilyenkor, nem küldhetem el a k anyukájába őket.


2015. jan. 14. 15:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
:)
2015. jan. 15. 20:18
 12/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
Nem nagyon volt még ilyen...de akkor még lassabban haladtam tovább, míg a kutyám szimatolt :D közterület, semmi köze hozzá addig, amíg nem a kutyáját bactatom a kerítésen át, vagy nem fél órát állok előtte
2015. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Borzalmas,hogy megszólják azokat akik lelkiismeretesen viszik sétálni a kutyát.Nem kell csúnyán káromkodva beszólni (akkor sem ha nem a gyerekeiddel vagy)az csak több okot ad a hőbörgésre.De egy kis elmés beszólás nemárt ;)
2015. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!