Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnek huskyt, de...

Nagyon szeretnek huskyt, de jo otlet? Es hogy csinaljam?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap facebookon talaltam egy kepet husky kolyok kutyakrol. Azota nagyon szeretnek en is huskyt. Mar regota tetszenek nekem, mert pici korukban nagyon edesek, nagy korukban pedig gyonyoru allatok. De mar van 2 kutyam. Egy beagle es egy kis keverek. Meg a szuleimmel elek, igy nehez oket rabeszelni arra hogy legyen egy harmadik kutyam is. De annyira nagyom szeretnek egy olyan kis husky kiskutyat. Akinek huskya van, adjon mar legyszives valamilyen otletet, tanacsot hogy kell tartani, nevelni. Remelem osszejon, es ratudom a szuleimet beszelni. Csak haznal tartanam, a masik 2 kutyam mellett, jatszasra, es baratnak tartanam. Semmi kulonosre. De mit tegyek, hogy a szuleim bele egyezenek? Koszonom a valaszokat :)
2015. jan. 18. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, ez már hányadik kérdés a huskykról, de bemásolok neked ide két kérdést is,nézegesd a válaszokat. Itt bőven vannak válaszok, ahol le van írva, hogy ez munkakutya, nem való mindenkinek!


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__6494644-meger..


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__6495962-egy-h..

2015. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Nézegetni posztert vegyél, ne kutyát :) Inkább foglalkozz többet a meglévőkkel, vidd őket sétálni, tanítsd őket. Nem hiszem, hogy három kutya korrekt ellátására lenne időd, a husky meg szökni fog, ha unatkozik. Napi séta, futtatás, és határozott nevelés kell neki, nem lesz neked olyan szépséges játszópajtid, amilyennek elképzeled.

Szóval, poszter.

2015. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:'DDD ok
2015. jan. 18. 20:01
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Egy fajtatiszta husky 100.000 ft-ba kerül. Ennél sokkal olcsóbban csak tk nélküli keveréket kapsz, azzal pedig a szaporítókat támogatnád, akik módszeresen tönkre teszik a fajtát, ami annyira megtetszett neked.

Ha jöhet a kutya, akkor a fajtamentőket ajánlom! Ott kamasz/felnőtt kutyák vannak, ami azért jó, mert lehet tudni, mekkora a mozgásigényük és a te temperamentumodhoz leginkább illőt választhatod! De arra számíts, hogy egy átlag husky igényli a napi 10-15, de akár kétszer ennyi futtatást is!

2015. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Istenem..akkor nem lesz huskym. Mindegy:)))
2015. jan. 18. 20:06
 6/11 Akiteki ***** válasza:
51%
Mit értesz azon, hogy napi 10-15 futtatás? Ha eldobom a labdát, az egynek számít Nálad?
2015. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Bocs, igazad van, 10-15 km-t akartam írni. :)
2015. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Akiteki ***** válasza:
67%
Az meg "enyhe" túlzás
2015. jan. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem aztan 8

Nem kell akkor husky:))

2015. jan. 19. 15:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Vegyél plüsshuskyt :D
2015. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!