Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befolyásolja a falkavezérséget...

Befolyásolja a falkavezérséget? Staffordshire terrier 9 hetes kan

Figyelt kérdés
Én próbálok szigorú lenni és csak a táljából adok neki kaját miután szépen leült és megengedtem, hogy odamenjen, de anyukám nem tud ellenállni neki és állandóan ad neki a kajájából, még az ágyára is felengedi. Nekem az egyetlen gyenge pontom az, amikor addig nyüszög amíg az ölembe nem veszem, hogy aludhasson és kényeztessem. Éjjel megneveltem(nem vertem), hogy az én ágyamba ne ugráljon fel és mindig küldtem a saját ágyába, ahova ment is és aludt is, nem is terrorizált. Ezeket a dolgokat mindaddig betartja amíg anyum haza nem jön, mert ő ugyebár mindent megenged neki, hiába papolok... Létezhet, hogy nekem szót fog majd fogadni, ha ez így megy tovább vagy anyumnak is be kéne tartania a falkavezérséget? Mellesleg féltékeny vagyok anyumra, mert egész nap én nevelem a kutyát és az engedékenysége miatt mintha jobban szeretné őt... Pl hozzá megy aludni és olyankor engem lesz@r.

2015. jan. 22. 11:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hidd el 9 hetes kölyök még nem jelöl, szimplán be pisil, mert nem tudja tartani :)


ennek az ágyon alvásnak az a lényege, hogy ne kénye kedve szerint aludjon ott, hanem ha te azt mondod, hogy nem, akkor nem..

2015. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
pl mikor lefekszem aludni, kutya leül az ágyam mellé és várja az engedélyt, ha azt mondom nem, akkor kimegy a helyére és ott alszik, ha azt mondom gyere hopp akkor ugrik csak fel.. (tény ha nem mondok semmit akkor addig ül és néz és idegesítő mert érzem :D )
2015. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!