Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól döntöttem, hogy elengedtem...

Jól döntöttem, hogy elengedtem a kutyusom?

Figyelt kérdés

Nehéz döntést hoztam meg ma. Elengedtem a 11 éves szuka labrador kutyusomat. Nagyon szerettem őt de már nagyon beteg volt, és az orvos is ezt javasolta. Küzdenem kellett volna meg vagy jól tettem hogy elengedtem és végett vetettem a szenvedéseinek? :( rákos volt, és alig bírt mar menni.


A másik kérdés hogy az orvos nem két injekciót adott neki, hanem egy nagyobb adag altatot. Szoktak így is altatni?


2015. jan. 24. 19:36
1 2
 11/17 SzMHZs ***** válasza:
100%

Az ember sokszor akkor is felteszi magának - és akár másoknak is - a kérdéseket, hogy megtett-e mindent, jól döntött-e a dolgokban, ha abban konkrétan nem döntött, hogy elengedje-e a szerettét (én nagymamámmal voltam így sokáig. Tavalyelőtt a vadászgörényemet kellett elaltatni, abban a pillanatban azt éreztem jól döntöttem, de később igenis felmerült, hogy biztos? Vagy még élhetett volna kicsit?

Igen, önigazolást keres, amivel nincsen semmi baj, mert ez egy rohadt nehéz döntés. Nem kell szánalmasnak nevezni ezért...

Kérdező, részvétem a kutyus miatt!

2015. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 SzMHZs ***** válasza:
100%
Ezek szerint Te nem értetted, én se azt mondtam, hogy a döntésére mondtad a szánalmast, hanem arra, hogy szeretne ilyen válaszokat kapni, és a lelkét ápolni. De rettentő jó neked, ha ilyenre semmi szükséged. Mikor kedden műtötték a kutyámat, nekem is jólesett az ismerősök és az olyan emberek támogatása is, akiket csak fórumokról, vagy csoportokból ismerek. Néhány ember már csak ilyen szánalmas.
2015. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Most olvastam el az összes kommentet. Nagyon szépen köszönöm a sok választ, es biztató szavakat igencsak megkönnyeztem. Nagyszerű emberek vagytok, és kívánom nektek, hogy ha van kis kedvencetek nagyon sokáig éljenek boldogságban és egészségben (L) :)
2015. jan. 24. 20:27
 14/17 anonim ***** válasza:
35%
Ne válaszolj a kérdésre, ha valami bajod van! Nem kötelező! Főleg hogy még a válaszod sem volt hasznos.
2015. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kérdező! Kitartás, idővel enyhülni fog a veszteség!
2015. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igen most a kitartás a legfontosabb :)


Csatolok nektek egy linket, ő volt az én Szuzim :(


[link]

2015. jan. 24. 22:27
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon cuki kutyus :)
2015. jan. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!