Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Svájci fehér juhászkutya ára?

Svájci fehér juhászkutya ára?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van valakinek személyes tapasztalat ezzel a fajtával kapcsolatban?:) ha igen,mennyibe kerülne egy ilyen kutya? Ajánljátok társnak Szibériai husky nőstény mellé?:)
2015. jan. 25. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 150 körül rémlik hobbira, de nem esküdnék meg rá.
2015. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Csak puszta kíváncsiságból kérdezem. Miért pont erre a fajtár esett a választásod? :)
2015. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutyád jól nevelt és szocializált, teljesen mindegy, milyen fajtát viszel mellé.
2015. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként végig kell kérdezni a kenneleket. Kifejezetten hobbira való kutyát, olyat, aki mondjuk nem is lenne alkalmas kiállításra -a munkát már meg se merem említeni-, szerintem 80.000 ft-tól lehet számolni. Vagy ha társtulajdonba lesz kutyád, akkor is általában maximum csak az ár felét kell kifizetned.
2015. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Véletlen bukkantam rá erre a fajtára, a mai napig még nem is hallottam róla. ELső látásra megtetszett, de természetesen nem külső alapján választ kutyát magának az ember(jobbik esetben) így gyorsan utána is néztem. Jómagam is örökmozgónak vagyok mondható, napi szinten futok amennyit az időm és energiám engedi így mozgásban nem lenne hiánya. Azt olvastam,hogy bújós,szereti a foglalkozást és igényli is. Van egy huskym akivel szintén rengeteget foglalkozok,nagyon makacs de szeretem a kihívásokat,sokat tanítom egyre ügyesebb,újabb dolgokat tud megcsinálni. Egyszóval szeretek foglalkozni a kutyákkal, és ha igaz amit írnak hasonló mozgás igényű,mint egy husky,ezért választottam őt. Tanyán lakunk,sok a hely,nem is lenne gond ha kitöltenék ketten. Meg hát a másik kutyus sem lenne egyedül délelőtt,mivel iskolába járok így nem vagyok otthon:)
2015. jan. 25. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből kiindulva szerintem jó lenne :)
2015. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek akumival :)
2015. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat :)!
2015. jan. 25. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!