Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 12 hetes Labradornak...

Egy 12 hetes Labradornak melyik a jobb táp?

Figyelt kérdés
Purina Dog Chow puppy lamb Bárányos rizses vagy Bosch Junior lamb.Írhatnátok véleményeket,esetleg ebben az értékben valami jobbat.A válaszokat előre is kösz!

2015. jan. 26. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem ismerem, én josera kids-el etettem, szerintem nagyon jó kölyöktáp. De igazából ki kell próbálni, hogy a te kutyádnak melyik jön be.
2015. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Miért tömöd kukoricával meg döghússal?


Vegyél neki csirkelábat, meg nyakat 80-120Ft/kg

2015. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es hülyéségeket beszél! A nyaknak meg a lábnak pont semmi tápértéke nincs!
2015. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a vlaszokat!
2015. jan. 27. 14:17
 5/6 A kérdező kommentje:
*válaszokat*
2015. jan. 27. 14:18
 6/6 anonim válasza:
Ha a fenti kettőből kellene választanom, Bosch. A Dog Chow tényleg döghús. (bocsi Purina) Kölyök kutyának add a maximálisan legjobb tápot (egy éves korig legalább), mert ebben a korban alapozod meg a következő 8-10 év egészségi állapotát. Tehát Wolfsblut, Orijen, Acana sorrend, ha megengedheted Magadnak. Egy egészséges felnőtt kutyának megfelelő egy prémium táp, pl Brit. Aztán idős korban kell még különös figyelmet fordítani rájuk, főképp ha sokáig szeretnéd Magad mellett tudni egészségben.
2015. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!