Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lenne jobb dolga: nálam...

Hol lenne jobb dolga: nálam vagy a szüleimnél?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és gondolkodom rajta, hogy minél hamarabb elköltözöm otthonról. Mivel van egy kutyusom, el kell döntenem, mi legyen vele.

A kutyus anyukámat szereti a legjobban, aztán engem, végül apámat. Azonban otthon rengeteg a veszekedés, hol velem veszekszenek a szüleim, hol egymással, nap nem telik el ordibálás nélkül... Nálam ez nem állna fent, nyilván, hisz ketten lennénk. Anyukám és apukám pedig egyébként egyáltalán nem tanítja a kutyust, mindent ráhagy. Viszont ő mégis anyukámat szereti a legjobban, és nem szeretném őket elszakítani egymástól. Szerintetek kinél lenne jobb helye? Arra is gondoltam, hogy esetleg néha nálam, néha náluk lenne. Rossz ötlet?



2015. jan. 26. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Esetleg próbáljátok megoldani az otthoni problémátokat, mert bárhogy is döntesz, a kutya szenvedni fog! Ha otthon hagyod, a veszekedések folytatódnak, ha magaddal viszed, és nem tudod ellátni, mi lesz?
2015. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most is én látom el, szóval el tudom látni. Az otthoni dolgot pedig 1000x próbáltuk megoldani. Eddig nem sikerült.
2015. jan. 26. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A kutya annál lesz a legjobb helyen, aki megfelelően foglalkozik majd vele! A szeretet egy dolog, attól még valószínűleg hozzád kötődik leginkább, hiszen te látod el, te foglalkozol vele. Annak nem látom értelmét, hogy egyszer itt legyen, egyszer meg ott. De azt azért gondold át, hogy anyagilag mennyire tudod bevállalni, bármikor közbejöhet egy betegség, baleset, stb.. amivel rohanni kell az állatorvoshoz. Vagy esetleg ebben a szüleid segítenének?
2015. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!