Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A házban lakó idősek méregetik...

A házban lakó idősek méregetik az öreg kutyámat, és kibeszélik, mit tehetnék, Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Idős, elég beteges kutyám van, az itt lakók egy része állandóan méregeti, ráncolt homlokkal ítélkezik a kutyámról. Minden problémájával orvoshoz viszem, és a helyzethez képest nagyonis jól érzi magát, de már kezdek nagyon kiborulni ezektől az emberektől, hol temetni akarják már, hol csak látom rajtuk, hogy miket gondolhatnak rólam, hogy biztos azért néz ki így, mert rosszul tartom, ezt kevésszer ugyan, de hangosan ki is mondták, én meg azt se tudom hova legyek a dühömtől. Tudom nem kéne foglalkozzak velük, de szörnyű ez az itélkezés, főleg úgy, hogy én mindent megteszek a kutyámért, rendszeresen van orvosnál és a szívemet-lelkemet is kiteszem hogy jól legyen és szép időskora legyen. Ti hogy reagáljátok ezt le, hogy kezelitek magatokban?

2015. jan. 27. 17:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozom más véleményével. Neked sem kell. Miből gondolod, hogy már temetnék? Mondanak valamit?
2015. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hát, ez a gyakorlatban elég nehéz, hogy ne foglalkozzak velük, mindig iszonyú dühös leszek ettől... Jönnek célozgatni, hogy az ikszediken az az öreg kutya is csak szenved már, akkor lehajolnak az enyémhez, csóválják a fejüket hogy jaajjaj szegény milyen sovány / kevés a szőre / alig mozog / miért nem játszik a Fifikémmel, biztos beteg, milyen öreg már, csak kínlódás már neki, az övéket xy évesen elaltatták, nekem is azt kéne, stbstb...

Tényleg nem kölyök már, de ez akkoris kiborító...

2015. jan. 27. 17:36
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Másik tipp: köszönj, ha megállítanak, akkor mondd azt, hogy sietsz, és kész. Hány éves a kutyus?
2015. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
13 éves Yorkshire
2015. jan. 27. 17:42
 5/17 anonim ***** válasza:
Akár még két évet is élhet, nyugi ;) Tényleg nem kéne törődnöd a szomszédaiddal. Vagy kérdezd meg, hogy miért mondanak ilyet? Attól hogy öreg, még nem biztos hogy meghal.
2015. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mindig kedves és tisztelettudó vagyok velük, csak belül húz fel, hogy nekiállnak dramatizálni, és ők rögtön "kidobnák" a kutyájukat, ha már elkezdenek betegeskedni és idősödni... Én ismertem 17 éves yorkit, 15 éves havaneset, 18 éves tacskót, ha vigyáznak rájuk és jól vannak tartva, akkor simán elélnek eddig...
2015. jan. 27. 17:45
 7/17 A kérdező kommentje:
Ajj, bocsánat a kirohanásért:) Tényleg nem kéne foglalkoznom ezzel, csak azon csodálkozom, ők mit csináltak az idős kutyáikkal... Vagy ilyenek az idősek, szeretnek túldramatizálni mindent? Csak olyan rossz, mert mindig úgy érzem, mintha vmi szörnyetegnek néznének aki kínozza a saját kutyáját... Múltkor is valami rágókát akart adni az egyik, amikor lent sétáltunk, merthogy az övének is adott, kedves akart lenni... Én meg mondtam h nem adhatom oda mert allergiás, és megrágni se tudná, na annyi kellett neki, elkezdte hogy "ez már nem élet, szegény kutya csak vegetál"...
2015. jan. 27. 17:49
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az öregek valóban szeretnek mindent túlreagálni. Ezért nem kell velük foglalkozni.
2015. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szépen köszönsz és mész tovább.

Vagy mondd, hogy épp altatni viszed. Aztán legközelebb ha látnak titeket úgyis megkérdezik, hogy hogyhogy ott a kutya, te meg fapofával mondd, hogy hát hirtelen felpattant az injekció után és nem hatott, mert még annyi élet van benne :D

2015. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg idősebb emberekről van szó, én simán mondanám nekik, hogy ennyi erővel önt is elaltathatnák a gyerekei, mert már nem 20 éves.
2015. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!