Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A házban lakó idősek méregetik...

A házban lakó idősek méregetik az öreg kutyámat, és kibeszélik, mit tehetnék, Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Idős, elég beteges kutyám van, az itt lakók egy része állandóan méregeti, ráncolt homlokkal ítélkezik a kutyámról. Minden problémájával orvoshoz viszem, és a helyzethez képest nagyonis jól érzi magát, de már kezdek nagyon kiborulni ezektől az emberektől, hol temetni akarják már, hol csak látom rajtuk, hogy miket gondolhatnak rólam, hogy biztos azért néz ki így, mert rosszul tartom, ezt kevésszer ugyan, de hangosan ki is mondták, én meg azt se tudom hova legyek a dühömtől. Tudom nem kéne foglalkozzak velük, de szörnyű ez az itélkezés, főleg úgy, hogy én mindent megteszek a kutyámért, rendszeresen van orvosnál és a szívemet-lelkemet is kiteszem hogy jól legyen és szép időskora legyen. Ti hogy reagáljátok ezt le, hogy kezelitek magatokban?

2015. jan. 27. 17:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

ki nem sz"ja le mit mondanak..megmondod,hogy ez a TE kutyád,az, hogy ők elaltatták a sajátjukat az az ő "problémájuk" te se ugattál abba bele.

Egyébként ismertem egy yorkit aki 17évesen halt meg,minden baja volt,de fajdalmai nem voltak és rendesen halt meg nem altatták el..

2015. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg Tőlük, hogy mit szólnának, ha minden 70 év feletti embert elaltatnának, csak azért, mert már nem 20 éves...marhák. Már bocsánat.
2015. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg,mikor diplomáztak az Állatorvosin,hogy ennyire értenek hozzá?
2015. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Hovarju ***** válasza:
100%

Én is igyekeztem udvariasan válaszolni. De egyszer elszakadt a cérna: Egy öreg néni megállapította a 13 éves német juhászomra, hogy "miért nem altatom el, már öreg".

Azt találtam neki válaszolni, hogy "magát is el kéne altatni, mert már öreg".

Erre persze megsértődött de többet nem szólt be.

2015. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
"Igaza van, Vilma néni, apámék is humánus módon megszabadultak a nagyanyámtól, amikor már nem tudott fogócskázni velünk."
2015. jan. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 neige ***** válasza:
100%

Mi altattunk el kutyát.16 éves keverék juhász volt, csípő displasia-ja miatt már képtelen volt a hátsó lábaira állni, a mellsők hamar elfáradtak.Mikor maga alá pisilt és kakilt, kihívtuk az állatorvost, aki azt mondta, tud neki gyógyszereket adni, hogy ne legyenek fájdalmai, de mivel más képtelen lábra állni, szerinte jobb volna hagyni elaludni.

Egy szép őszi napon ismét kijött a doki, Monti kutyánkat az ölünkbe fektettük és elsimogattuk.

A kutya tudja, mikor kell feladni.Ha a te yorkid még sétál, tud örülni, tud élvezettel enni - semmi okod nincs aggódni.

Ha nem bántanád meg az időseket, a szegénykémezésnél rákérdezhetsz " És Boriska néni hány éves is?Látom, sántítani tetszik.. mióta fáj a lába?" Valószínű leesik neki a hasonlat, de ez lehet puszta kedveskedés is, ha felkapja a vizet.

Egyébként SZARNI rá.A kutyád boldogsága a tét, utolsó évei legyenek boldogok, szépek, nem engedheted meg magadnak, hogy méreggel meg dühvel elrontsd. ;)

2015. jan. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám hogy lehet a kutyám tovább húzza mint te.....banya. Mit szólnának ha őket is el akarná altatni a csalàd mert már megvénűlt. Nem lát hall jól..nincs foga..nehézkes a járás ne szenvedjen.
2015. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!