Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ettől még jó gazdi vagyok?

Ettől még jó gazdi vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nyáron megyek 1 hetes sulis táborba.A két kutyusom itthon lesz a családommal.Olyan rosszul érzem amiatt magam hogy itthon fogom hagyni őket. :(
2015. jan. 29. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Hát szerintem az elég gáz lenne,ha mindkettő kutyust otthon hagyod...még,ha 1 lenne akkor úgy oké lenne,de így...

Szerintem mondd le a tábort,ha ennyire bánt és zavar a dolog.

2015. jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rendet kell raknod a fejedben.

A családod nem tudja ellátni a két kutyát, amíg távol vagy?

Felnőtt farkas soha nem hagyja magára a kölykeit?

2015. jan. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már miért lennél rossz gazda? Nem magukra hagyod őket egy hétig, hanem megbízható emberekre bízod őket, akik nagy valószínűséggel foglalkoznak majd velük. Ezzel így nincs gond.
2015. jan. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se menj el a táborba, meg egyáltalán soha többé ne tedd ki a lábad, nehogymár a kutyák otthon maradjanak abban a családban, ahol eddig is éltek, és gondoskodnak róluk!!! Az maga lenne nekik a pokol. Képzeld a kis könnyes szemüket, ahogy egész nap az ablakban ülnek, és sirnak utánad.
2015. jan. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz gazdi ettől! Menj csak nyugodtan! :)
2015. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes,általában a kutyusoknak van szeparációs szorongását,nem a gazdiknak.Nyugi,boldog szívvel túlélik.
2015. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!