Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye ettől nem vagyok rossz...

Ugye ettől nem vagyok rossz (ex) gazdi?

Figyelt kérdés

Meghalt a kutyusunk és nem úgy gyászolok ahogy a tesóm és anyukám. Ők nagyon sírnak/sírtak de én nem bírok. Nagyon szomorú vagyok, és egy kicsit szorít is a torkom de örülök hogy nem szenvedett és hogy boldog élete volt mellettünk.

Májusban beteg lett akkor nagyon sokat sírtam, és akkor már éreztette a doki hogy előbb utóbb eljön az utolsó napja szegénykémnek. És ezután a nyáron valahogy hozzászoktam a gondolathoz. Egész nyáron egészséges volt pedig, hirtelen egyik napról a másikra romlott le annyira az állapota hogy a doki már nem tudta megmenteni. :(

Sírtam egy kicsit mikor elaltatta, de nem annyit mint a többiek, és ezt furcsállják is. :S Ugye nem vagyok gonosz? :( Nagyon szerettem őt, én csak valahogy máshogy gyászolok... emlékekkel inkább.


2013. szept. 9. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy gonosz, neked valószínűleg ahogy írod is, már nyáron elkezdődött a gyász folyamata, így nem ért váratlanul. Én is így voltam, mikor mamám meghalt, már hónapok óta nagyon beteg volt, elkezdtem felkészülni a halálára, és nem tudtam sírni, mikor bekövetkezett.
2013. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy rossz!

Csatlakozok az előttem szólóhoz.

2013. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!