Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kolyokkutya epilepszia? Letezik?

Kolyokkutya epilepszia? Letezik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy nem egesz 4 honapos nemetjuhasz kiskutyam rendes tenyeszetbol. Ma tortent egy fura dolog, jatszottunk, es a kicsi annyira begozolt, hogy elkezdett marha nagyokat es erosen harapni belem. Mivel abban a korszakban van, hogy nem ert magyarul, rapoccintettem az orrara, erre elrohant a helyere, ott le-fol rohangalt a helyen, aztan lefekudt nyugiban es nyusszogott egyet. Kicsit megijedtem mert az elozo kutyamat 10 evesen az epilepszia vitte el es rettegnek megegyszer vegigcsinalni, bar azt olvastam, hogy gyakorlatilag lehetetlen, hogy egy 3 es fel honapos kutya epilepszias legyen. Amugy egy szepen fejlodo jatekos kiskutya, soha nem volt ilyen jellegu gondja, csak ez ijesztett meg kicsit.

2015. jan. 31. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol van itt epilepsziára utaló viselkedés? Nem vagy te kicsit paranoiás?
2015. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem lehetetlen, hogy 3,5 hónaposan epilepsziája legyen egy kutyának.

De ebben mi utalt számodra epilepsziára? Ha a k. érzékeny orromra rápöccintenének, lehet, hogy én is kiszaladnék a világból. :)

Az előző kutyádat hogy vitte el az epilepszia? Az nem halálos betegség.

2015. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet. Azt nem kivanom senkinek amit az elozo kutyammal ateltem az utolso idokben a napi tobbszori rohamaival...
2015. jan. 31. 21:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Ugy, hogy keson vette eszre a doki :( mire az utolso rohamanal felhivtuk mondta, hogy jon azonnal ez hajnali 6kor volt, 7re nem elt a kiskutya.
2015. jan. 31. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a kutyusod. Nem értem, hogy halhatott bele egy rohamba. :(

De hidd el, nincs semmi baja a németjuhinak!

2015. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az elozo kutyusomnal 4 evesen kezdodott, akkor roham utan rogton rohantunk vele korhazba de rtg es uh-t csinaltak, porckorongelmozdulast allapitottak meg, Rimadylt kapott ra. Evekig semmi nem volt, 10. Evben kezdodott ujra, es akkor se ismertek fel.
2015. jan. 31. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden kutya más. Ha olyan helyről vetted a kutyádat, ahol tudja a tenyésztő, hogy nem jellemző az epilepszia abban a vonalban, nincs miért aggódnod.

Ha átéltél epilepsziás rohamokat a másik kutyáddal, akkor csak van némi képed egy valódi rohamról?

Mert amit most leírtál, annak köze nincs semmi rohamhoz.

2015. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
78%
A szomszédunk kutyája is epilepsziás ,pedig még kölyök,úgyhogy kölyökként is előfordulhat.Bár ami most a te kutyáddal történt szerintem nem az :) . Nem akarlak megbántani,de a németjuhász nagyon érzékeny fajta , nekünk 2 volt, de egyik sem élte meg a 3 éves kort. :(
2015. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!