Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bordó/piros nyakörv kankutyána...

Bordó/piros nyakörv kankutyának? Micsoda?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy van egy 6 hónapos, sötétbarna, német vizsla keverék kan kutyám, aki kinőtte az első nyakörvét. A múlt héten vennem neki egy textil nyykörvet, ami erősebb, de piros, inkább kicsit bordó színű. Mutatom a képet a kutyámról a "tapasztalt", nagy kutyás munkatársamnak, aki mosolygott és jól letolt, hogy hogy vehetek piros nyakörvet kannak, mindenki lánykutyának fogja nézni. Na most ez tényleg így van? Van ennek valóban értelme? Tényleg rossz nyakörvet vettem? Vagy ez csak egy okoskodó, sznob baromság?
2015. febr. 2. 10:35
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%

Hát én könnyesre röhögtem volna magam. Nekem a német juhászomnak van , vörös nyakörve, fekete-cser sínű, a fekete fiú macskámnak meg narancs nykörve és Maya a neve.

A piros/bordó jó lánynak meg fiúnak is. Komolyan ha egy férfin piros pólóvan akkor már nő. Elég butácska a munkatárs.

Pinket, meg lilát azért ne meg talán citromsárga , de szerintem a többit nyugodtam.

2015. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekem is kankutyám van és mikor elérte a felnőtt méretét bőr nyakörvet szerettem volna venni, de a környékünkön mindenhol csak lila és rózsaszínben lehetett kapni. Egyik se túl férfias (egy ivartalanított kutyának... :)).

Végül fél év vacillálás után kaptam egy sima zsemleszínű bőrnyakörvet. Határozottan jobb mint a lila lett volna :)

2015. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
az én 6 éves kislány kutyámat rózsaszín ruhában piros pórázzal és hámmal sétáltatom rendszeresen és a mai napig van aki megkérdezi hogy fiú??
2015. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, senki sem fogja lánykutyának nézni, ha meg igen, akkor mi van? A mi kutyánkon barna nyakörv van, mégis mindig megkérdezik, hogy fiú vagy lány, mire én mindig azt mondom, hogy kan.
2015. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Én a 2 éves fiamra is adok piros cuccokat, mégsem nézték még lánynak. Sőt, a férjemnek van piros pulcsija, ami kifejezetten jól áll neki.


A rózsaszín lányos, a piros abszolút uniszex.


Ja, és nálunk a veszettség elleni biléta volt valamelyik évben rózsaszín, attól sem lett lányos a kan kutyánk.


A piros teljesen jó, ezen ne idegeskedj.

2015. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Az én kan kutyámnak sötétbarna hámja és póráza van, mert passzol a szőre színéhez. És mégis mindig szukának nézik :)

A sötétbarna kutyán meg amúgy is jól mutat a piros, de akkor se kellene a kollégának beleszólnia, ha rózsaszínt vennél neki.

2015. febr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda marhaság :D


Én kutyám kan, zöld hámja van citromsárga virág mintával. Fekete a kutya és csak ez volt feltűnő színben. Na bumm :D

2015. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Az egy éves amstaff kanomnak meg RIKÍTÓ narancssárga nyakörvet vett a férjem.

Sztem tök jól áll neki, fel sem merült bennem, hogy nem fiús. A piros meg kifejezetten tetszik.

Miért, az okos munkatársad csak feketét és sötétbarnát venne neki?

2015. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mivel rövid szőrű egyből kiszúrják,hogy kukis :D


Itt a környéken van egy bichon KAN rózsaszín hámmal,rózsaszín flexivel és Fifinek hívják :D Sokáig azt hittem,hogy lány. Aztán amikor nyáron rövidre volt nyírva a szőre akkor láttam,hogy kukis :D


piros,narancssárga,citromsárga ezek uniszex színek.

2015. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én mindig a kutya színéhez választok nyakörvet, nem a neméhez. Az emberek akkor is rá fognak kérdezni milyen nemű ha fekete vagy bármi más színű nyakörvet veszel rá.

Sőt, legtöbben előbb megkérdezik a nevét és hiába egyértelmű abból milyen nemű, sokszor még akkor is a következő kérdés az, hogy akkor ő fiú vagy lány? :)

Szerintem egy sötétbarna kutyának kifejezetten előnyös egy bordó árnylatba hajló piros :) Ami nekem még tetszene ehhez a színhez, az egy türkiz nyakörv....pedig az sem egy hűde férfias szín :D

2015. febr. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!