Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ő fajtatiszta yorki?

Szerintetek ő fajtatiszta yorki?

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 3. 09:49
1 2
 1/19 bollocks ***** válasza:
100%
Küldj képet a törzskönyvéről is, és megmondom.
2015. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
7%
Hát ilyen korban nehéz eldönteni...a mi yorkink fajtiszta és kiskorában ő is így nézett ki de csak akkor lehet tudni biztosan ha kicsit nagyobb.
2015. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 bollocks ***** válasza:
100%
#2: nekem van egy fajtiszta keverékem. Erre varrjál gombot!
2015. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

bollocks, tényleg? :D Én fajtiszta keveréket szoktam sétálni vinni önkéntesként :D

Kérdező! Ha van törzskönyve, kennelből van, akkor az. Ha nincs törzskönyve, akkor fajtajellegű keverék!

2015. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6%
fajtatisztának tűnik
2015. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nincs törzskönyve.

Szeretnénk egy yorki kutyust, és ez nagyon megtetszett.

Most 6 hetes, 1 hónap múlva tudnám elhozni, 50 ezer Ft-ba kerül. Az apukát fényképről láttam, az anyukát élőben is meg lehet nézni.

Az eladó nagyon kedves és szimpatikus, minden kérdésemre készségesen válaszol.

Nem szeretnék 100-150 ezer Ft-ot fizetni egy kutyáért, mert valamilyen szinten az is "zsákbamacska".

2015. febr. 3. 12:25
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha az anyjának és az apjának is zászlóa farka felálló füle van és jellegzetes yorki külseje akkor a kölyök is fajtiszta. Nézd meg az anyját vedd el a .....vedd meg a kölykét :)))))
2015. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

" Nincs törzskönyve." - akkor fajtajellegű keverék, és ki tudja, mi lesz belőle.


" Szeretnénk egy yorki kutyust, és ez nagyon megtetszett." - lehet, hogy nem is ez a kutyus van a fotón. Sokszor előfordul, h a szaporítók a netről lopkodják mások fotóit, azzal villognak.


" Most 6 hetes, 1 hónap múlva tudnám elhozni, 50 ezer Ft-ba kerül." - Fajtatiszta kutya nem kerül ennyibe


" Az apukát fényképről láttam, az anyukát élőben is meg lehet nézni. " - honnan tudod, hogy ő az apukája?


" Az eladó nagyon kedves és szimpatikus, minden kérdésemre készségesen válaszol." - ha a kiskutya patellaficamos lesz, akkor is készségesen válaszolgat majd neked?


" Nem szeretnék 100-150 ezer Ft-ot fizetni egy kutyáért, mert valamilyen szinten az is "zsákbamacska"." Nem zsákbamacska. Ha a kutyádnak baja lesz, a tenyésztő fizet neked, belesegít a műtét, vagy kezelés költségeibe, és nyomon fogja követni a kiskutya életét. Yorkiet lehet már 80-90 ezerért is kapnál jobb helyről. Nem véletlenül olyan drágák a tenyésztős kutyusok! Miből gondolod, hogy zsákbamacska?

2015. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ő az anya:


[link]


[link]


Nem valami jó minőségű képek, de bármikor elmehetek megnézni személyesen.

2015. febr. 3. 12:49
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs 100 ezred a kutyára...lesz 100 ezred, ha patella-ficama lesz, és műteni kell?
2015. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!