Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez szerintetek fajtatiszta Yorki?

Ez szerintetek fajtatiszta Yorki?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 15. 10:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne innen vegyél kiskutyát!

Keress egy jó megbízható kennelt és onnan vegyél!

2012. márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Mi az hogy a meghirdetett ár törzskönyv nélküli?? Én ilyet tuti nem vennék meg! Egy normális tenyésztő nem ad el törzskönyv nélkül kutyát. Azt meg bárki mondhatja, hogy a szülők törzskönyvesek voltak. Ha nincs törzskönyv, sose lehetsz teljesen biztos benne, hogy tényleg fajtatiszta-e a kutya. Akkor meg menhelyről is hozhatsz ingyen, illetve pár ezer forintért.
2012. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy a törzskönyv hozzá +5500FT
2012. márc. 15. 10:32
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy ha a szülők törzskönyvesek, akkor miért alacsonyodik le arra a szintre, hogy tk nélkül is eladja a kiskutyákat?!

És mi az, hogy oltani a gazdinak kell? 6 hetesen már oltást kell kapnia, majd 2 hetente a többit. Vagy már 6 hetesen el akarja adni???

2012. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ez fajtiszta kutyus, nekem is van három Yorkim :)
2012. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig. Képes lennél ilyen kétes helyről 60 ropiért venni egy Yorkit, aminél különösen oda kell figyelni, hogy jó helyről vegye az ember. Gyűjtögess még egy kicsit és vegyél normális helyről. Hidd el, hosszútávon tuti megéri többet áldozni rá.
2012. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Betiltanám vaterán az állateladást...

Ne vedd meg ezt a kutyát. A "tenyésztő" bárkinek eladja, aki megfizeti az árát, ergo le se sz*rja, mi történik a kölyökkel, miután neki kifizették. Felelősségteljes tenyésztő megnézi, hova adja a kutyáját, mert őszintén érdekli a sorsa. Ilyen hozzállással szerinted milyen ellátást kapott a kutya, meg a szülei, meg egyáltalán akarsz ilyen embert támogatni? Remélem, nem.

2012. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Azt olvastad, hogy oltani már az új gazdinak kell?????? Meg hogy a felnőttkori méret 1,8-2,2 kg között lesz? Ha a alsó határ 2-2,2 kg lenne, akkor lenne (esetleg) a kutya kiállításra, tenyésztésre alkalmas.... Szerintem nem szabad megvenni...
2012. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az üzenetedre válaszolva: de, lehet szaporító. Egy valódi tenyésztő nem gondolkodik, hogy kiváltsa-e a törzskönyvet a kölykeire, törzskönyves szülők kölykei, jár nekik a TK és kész, a részük, ugyanúgy, mint a fülük vagy a farkuk.

Emellett simán fel lehetne jelenteni az eladót, mert kutyát már csak chippel lehet eladni, chip nélkül egyáltalán nem.

Hidd el,a mikor azt mondjuk, hogy ez nem egy tisztességes tenyésztő, bármennyire is próbálja annak feltűntetni magát. Egyszer megismernél egy rendes tenyésztőt, tudnád, mi a különbség.

2012. márc. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Mindenkinek ment a zöld kéz :-))
2012. márc. 15. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!