Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan működik a társtulajdon?...

Hogyan működik a társtulajdon? Nálam van a kutya én hordom kiállításra de a tenyésztő hoz le tőle almot?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem valami hasonló lehet. Ha pároztatásra kerül a sor akkor gondolom mindkét félnek bele kell egyezni, mindkét fél részesül a keresett összegből, de hogy milyen %-ban az a megállapodás kérdése!

Kb te állod a költségeket, a tenyésztő meg tartja a markát szerintem, de ez csak egy tipp.

2015. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A részleteket majd a szerződésben fogjátok rögzíteni. Ez teljesen egyéni. Lehet, hogy te tartod a kutyát, a felmerülő általános költségeket neked kell fizetned, mint kiállítás, kutyasuli, etetés, orvos, stb, de a fedeztetés és az alom után a tenyésztő fizet, övé az alom is. És lehet olyan is, hogy a fizetési kötelezettségek másképp oszlanak el, és lehet, hogy az alomból is x kölyök a tiéd.
2015. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!