Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS, mi lehet a baja? Tán...

SOS, mi lehet a baja? Tán epilepsziás roham, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap bugyogott a kutya hasa, nem nagyon evett, nem is eröltettük. Kevés folyadékot ivott, majd reggel egy habos hányással, (ami nála szinte mindig torokgyulladásra utal) lerendezte a dolgot, pihent és jó kedve lett. Este koldult, evett egy kis házi kosztot.

Jó kedve volt egy ideig, majd hirtelen elvonult a helyére, mint aki szédül, alig tartja magát, öklendezni kezdett, majd kis idő múlva kihányta amit ma megevett.

Nagyon levert lett, olyan mintha szédült volna.

Az ínye fehér, vagyis nagyon világos, az orra hideg és nedves. Nemsoká jobban lett, már közlekedik, sokat iszik, talán az ínye is kezdi visszanyerni eredeti színét. Már jelzett idegenre is, és morgott a másik kutyára, hogy hagyja békén.

Volt már epilepsziás rohama, de mindegyik másmilyen volt. Ha az volt, lehet, hogy amiatt iszik most sokat? A világos íny, lehet a hányás és a folyadékvesztés miatt?


2010. febr. 10. 00:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Mndenképp állatorvos. Lehet, hogy amiatt volt, de lehet még fertőzés, vagy valami gyomor, máj baj.

Egy vérvétel nem ártana!

Remélem jobban lesz.

2010. febr. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Az a "vicc" hogy most már majdnem teljesen jól van.
2010. febr. 10. 01:13
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem evett mostanában havat?Szerintem fáj a torka.
2010. febr. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem. Reggel azt hittem torokgyulladás, de most ez este annyira hirtelen történt...

most itt pattog, játszana, enne... de nem merek neki adni semmit. Az ínye újra gyönyörű piros, szóval nem tudom mi a manó lehet vele.

2010. febr. 10. 01:52
 5/25 anonim ***** válasza:
Szerintem valami nem tetszet a hasának.Én pár napig diétáztatnám.Én kíváncsiságból adnék pár falatott.
2010. febr. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem tetszhetett a hasának, az tény... meg a kuytám szereti is megjátszani magát, de arra nem volt ereje, hogy megemelje magát az öklendezéshez. Nameg a fehér íny... az keringési elégtelenségre utalhat, azonban amint ivott, visszatért az eredeti színe.
2010. febr. 10. 02:00
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem hányt sokat?
2010. febr. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Inni ivott?Nyomd meg az inyét és nézd meg,hogy hány másodperc telik el még vissza jön a színe.
2010. febr. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Reggel egy adag habosat, amire gondoltam a torka. Most csak azt hányta ki, egy az egyben amit vacsorázott. Miután észhez tért, sokat ivott. Az inye fehér volt, azonban miztán ivott, visszaváltozott rózsaszínné, seperc alatt visszanyeri a színét ha benyomom.
2010. febr. 10. 02:23
 10/25 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó ,akkor nincs kiszáradva.Evett azóta valamit?Szerintem azért volt előtte olyan mert hányni szerettet volna,de nem bírt és a végén kimerült.
2010. febr. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!