Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS, mi lehet a baja? Tán...

SOS, mi lehet a baja? Tán epilepsziás roham, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap bugyogott a kutya hasa, nem nagyon evett, nem is eröltettük. Kevés folyadékot ivott, majd reggel egy habos hányással, (ami nála szinte mindig torokgyulladásra utal) lerendezte a dolgot, pihent és jó kedve lett. Este koldult, evett egy kis házi kosztot.

Jó kedve volt egy ideig, majd hirtelen elvonult a helyére, mint aki szédül, alig tartja magát, öklendezni kezdett, majd kis idő múlva kihányta amit ma megevett.

Nagyon levert lett, olyan mintha szédült volna.

Az ínye fehér, vagyis nagyon világos, az orra hideg és nedves. Nemsoká jobban lett, már közlekedik, sokat iszik, talán az ínye is kezdi visszanyerni eredeti színét. Már jelzett idegenre is, és morgott a másik kutyára, hogy hagyja békén.

Volt már epilepsziás rohama, de mindegyik másmilyen volt. Ha az volt, lehet, hogy amiatt iszik most sokat? A világos íny, lehet a hányás és a folyadékvesztés miatt?


2010. febr. 10. 00:54
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem adtam neki semmit. Kéri szegényke, de nem merek adni neki. Jaj nekem. Köszi a sok hozzászólást, segítséget.
2010. febr. 10. 02:32
 12/25 anonim ***** válasza:
Ha evett és kihányta,akkor diétáztasd,de ha evett és nem hányta ki,akkor szerintem kezd rendbe jönni.Ha továbbra is hányna akkor orvos és diéta.Bocsi kidőltem.
2010. febr. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Milyen fajta?Ha kéri én adnék neki,mert jelzi,hogy éhes.Próba szerencse.
2010. febr. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyus?
2010. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Estére teljesen jól lett. Reggel egyszercsak megint rosszabbul lett, hányt, ezúttal habosat, amit egy kis vér is megszínezett. Olyankor, amikor torokgyulladása van, minidg ilyet hány, az orvos azt mondta, hogy annyira sérülékeny a torka, hogy az öklendezés felsérti. Hülye voltam, mert száraz tápot kapott, azt kihányta. Iszik rendesen, és a közérzete jó. Algopirin előtt 38.2 volt a hője. Nemtudom... :(
2010. febr. 10. 15:31
 16/25 A kérdező kommentje:

Nem a saját orvosunk van, helyettes... nem bízom meg úgy benne.

Egyébként a torka nagyon be van duzzadva, azt észrevettük, amikor gyógyszert kapott.

2010. febr. 10. 15:38
 17/25 anonim ***** válasza:
nalunk igy kezdodott a cukorbetegseg most ketszer kap inzulint
2010. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Vér volt a hányadékában?
2010. febr. 10. 21:15
 19/25 anonim ***** válasza:
Szerintem mandula gyulladása van.Amit én ajánlok az kamilla tea ,méz,langyos víz és pépes ennivaló,amit könnyen le tudd nyelni.A vér azért volt a hányadékéban,mert megpattan egy ér az erőlködéstől.Jobbulást
2010. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyus?
2010. febr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!