Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS, mi lehet a baja? Tán...

SOS, mi lehet a baja? Tán epilepsziás roham, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap bugyogott a kutya hasa, nem nagyon evett, nem is eröltettük. Kevés folyadékot ivott, majd reggel egy habos hányással, (ami nála szinte mindig torokgyulladásra utal) lerendezte a dolgot, pihent és jó kedve lett. Este koldult, evett egy kis házi kosztot.

Jó kedve volt egy ideig, majd hirtelen elvonult a helyére, mint aki szédül, alig tartja magát, öklendezni kezdett, majd kis idő múlva kihányta amit ma megevett.

Nagyon levert lett, olyan mintha szédült volna.

Az ínye fehér, vagyis nagyon világos, az orra hideg és nedves. Nemsoká jobban lett, már közlekedik, sokat iszik, talán az ínye is kezdi visszanyerni eredeti színét. Már jelzett idegenre is, és morgott a másik kutyára, hogy hagyja békén.

Volt már epilepsziás rohama, de mindegyik másmilyen volt. Ha az volt, lehet, hogy amiatt iszik most sokat? A világos íny, lehet a hányás és a folyadékvesztés miatt?


2010. febr. 10. 00:54
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, változó. Elvittük orvoshoz, a torka nem beteg, viszont a tünetek alapján gyomor és bélrendszeri fertőzése lehet. Kap antibiotikumot, tegnap sokkal jobban volt... Viszont elég gyakran kezd el remegni, meg szerintem acetonszagú a lehelete. Most kapott málnaszörpöt, hátha az a baj, hogy vészesen leesett a vércukor szintje. :S
2010. febr. 13. 11:18
 22/25 anonim ***** válasza:
Eszik?Elképzelhető,hogy cukros.Kérd meg,hogy az állatorvos mérje meg neki.Milyen fajta?Mennyi idős?Hány kiló?Bocsi a sok kérdésért!
2010. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszi a sok kérdést. Aggódom. 6 éves bolognese. Nem is tudom mit kérdeztél már, de a mostani állapotáról kiírtam egy újabb kérdést.
2010. febr. 13. 11:45
 24/25 anonim ***** válasza:
Halihó! Csak most találtam a kérdésedre... Mi lett a kutyussal? *-*
2010. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi az érdeklődést. Kutyus azóta is jól van, kop-kop-kop, él és virul, nem derült ki mi volt a baja. Emlékszem, annyira szarul volt, hogy már injekciós fecskendővel itattam, hogy ki ne szárajon.
2010. okt. 28. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!