Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyáitok mennyire okos...

A ti kutyáitok mennyire okos milyen vizsgáik vannak?

Figyelt kérdés
esetleg nincs videótok róla? érdekelne mert ahogy itt olvasgatok mindenki olyan hihetetlenül ért a kutyákhoz hogy le a kalappal, biztos valami csodák lehetnek a kutyáitok... :)
2015. febr. 5. 14:30
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Összesen napi 2 órát sétálok a kutyámmal, ebből kb. 45 perc aktív gyakorlás, és még itthon úgy 10 perc pontosítás. Emellett hallgató vagyok, de még a diákmunka mellett, és közben is van szabadidőm.

De tessék, itt az én kutyám.

https://www.youtube.com/watch?v=P1vf_1WBNZM

2015. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
94%
De én csak a szapikat és támogatóikat nézem le, meg akik az alapvető kulturált kutyatartási szabályokat sem tartják be. :)
2015. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
nem ! figyeld a kérdéseket hogy szerinted normális segítőkész válaszok érkeznek e ? Ha nektek az akkor antiszociális emberek vagytok :( szinte provokatív kötözködő válaszok , valaki feltesz egy kérdést és lenézően válaszolnak neki.
2015. febr. 5. 16:19
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Jessy tényleg szuper kutya volt, volt szerencsém személyesen ismerni. Azt viszont nem értem, hogyan tudod megállapítani, hogy melyik véleményhez milyen kutyás tapasztalatú ember tartozik? Mert az ide írt vizsgaeredményeket nem fogod tudni összepárosítani egyetlen korábbi, neked nem tetsző válasszal se.
2015. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
71%
Aranyos a kutya a videoban es nem leszolni akarom oket, de ezek cirkuszi mutatvanyok, amiket egy kitarto gazdi konnyen megtanit szinte barmelyik kutyanak, kulonosebb tudomany nem kell hozza. Ugyanigy egy munkavizsga sem a nagy szam kategoria, ha van egy jo osztonu kutyad, kitartasod es penzed. Nagy szam mondjuk egy harcoltatott pit rehabja vagy egy vakvezeto kutya kikepzese...De a legtobb gyakoris kerdeshez nem kell 20 eves rendorsegi kikepzoi multtal rendelkezned, csak egy kicsit tanulni meg 1-2 kutyat felnevelni.
2015. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

"Azt viszont nem értem, hogyan tudod megállapítani, hogy melyik véleményhez milyen kutyás tapasztalatú ember tartozik?"


Ez az én itt ezen a kérdésen kívül nem fogok feltenni semmit, mert ne már olyan ember hurrogja le a másikat aki a kutyájával annyit törödik hogy napi 2 óra séta meg etetés esetleg ismeri az ül fekszik parancsot... Mert az emberek többsége itt csak max sokat olvas és azt hiszi attól hogy olvas sokat ért a kutyákhoz. Pedig igazából nem a könyvek hanem a kutyák maguk tanítanak. De remélem sokan elfogják kerülni ezt a topikot mert ilyen emberektől nem érdemes kérdezni nem hogy segítenek hanem csak a kutyázástól veszik el a kedvüket.

2015. febr. 5. 16:28
 17/43 anonim ***** válasza:
Ha mar itt tartunk, te mit ertel el a kutyaddal?
2015. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
15 ös válaszoló a példa rá , gondolom nem látja mert vak hogy mennyi trükköt tud és mennyi munka lehetett abban hogy megtanította neki, még jó hogy azért nem szóltok be neki mert nem fajtatiszta a kutyája. egyik kérdéseben olvastam hogy valakinek nyomkövető a kutyája ott is jött egy válasz hú te nem leszel mentőkutyás , mert hülye vagy jellegű válasz. Bár ennyi örömük legyen az életben hogy itt beszólhatnak , és kedvüket törhetik másoknak.
2015. febr. 5. 16:33
 19/43 A kérdező kommentje:
17 es ez nem lényeges az én esetemben mert én ugyan is nem bántok meg egyetlen egy kérdezőt sem. megpróbálok kedvesen segíteni ha tudom a kérdésre a választ.
2015. febr. 5. 16:36
 20/43 anonim ***** válasza:

A mentokutyast senki nem szolta le, nem tudom, mit veszel te annyira a szivedre. Idezz egy valaszt, ami bunko volt.

Erdekes, ha en nagy ritkan kerdest teszek fel, szinte mindig normalis, segito valaszokat kapok. A titkom: normalis hangnemben szolok az emberekhez, nem gondolom, hogy kutyat tartani jogom van akkor is, ha se penzem, se idom nincs ra es hajlando vagyok tanulni, ha ugy latom, hogy a masik tanacsa ertelmes es megfontolando.

2015. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!