Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyáitok mennyire okos...

A ti kutyáitok mennyire okos milyen vizsgáik vannak?

Figyelt kérdés
esetleg nincs videótok róla? érdekelne mert ahogy itt olvasgatok mindenki olyan hihetetlenül ért a kutyákhoz hogy le a kalappal, biztos valami csodák lehetnek a kutyáitok... :)
2015. febr. 5. 14:30
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hol foglalták szabályba, hogy csak az érhet el valamit a kutyájával, aki fel is veszi videóra? Az én családom 30 éve kutyázik és mégsem szokásunk felvenni, mert nincs is kameránk. Azt a pénzt inkább másra költjük, mondjuk a kutyára... Az ilyen béna telefonnal felvett kockás izék meg nem is igényesek, inkább csináltatok róluk profi fotókat a fotós ismerősömmel.

Néhány kérdező pedig megérdemli az erőteljesebb válaszokat, mert olyan buta kérdéseket tesz fel. Ha ilyen kis mimóza vagy, az a kutyázásban sem lesz előnyödre.

Amúgy az én kutyáimnak van: BH, K99 engedelmes 1-2, ügyességi 2 ha jól emlékszem, terelő ösztönpróba, terelő versenyek, magyar pásztorkutyás munkaversenyek, részt vesznek etológia teszteken rendszeresen. Ja és teszem hozzá, mi nem járunk kutzyaiskolába, 10 éves koromtől egyedül nevelem a kutyáim. Több is lehetne de még se kocsim, se jogosítványom, a családom meg nem akarok ezzel terhelni, majd ha lesz rá lehetőségem. És engem is érdekelne, hogy te vajon mit tettél le az asztalra a kutyáddal?


[link]

2015. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Való igaz, hogy egy full stresszes, pánikolós, emberben egyáltalán nem bízó kutyából magabiztos, kiegyensúlyozott kutyát varázsolni az igazi szakértelem :)
2015. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Jó régi kérdes, de tipikusan nem kérdés hanem vélemény. Agyalágyult nem normális kérdezővel.
2017. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!