Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Szökik a kutyánk?

Mit csináljak? Szökik a kutyánk?

Figyelt kérdés

Teljesen új jelenség. Eddig nem volt ilyen probléma. Reggel ki engedem, hogy elvégezze a dolgát, amíg jelen vagyok csak vakaródzik, úgy csinál, mint aki hű de nagyon keresi a helyet a dolga elvégzéséhez. Közben hallom, hogy a kisfiaim ébredeznek, gyorsan beszaladok, hogy megnézzem őket, ez kb 2 másodperc. És a kutya már nincs sehol. Nem használ, büntetés, a szidás, semmi. Újból és újból megcsinálja.

Azt is tudom, hogy két kutyához szökik, akiket a gazdái kizárnak az utcára egész napra.

Ma pl, itt hagytam bezárva gyerekeket, hogy elmenjek megkeresni. Meg is találtam a főúton, hívtam, rámnézett és elfutott tőlem.

Egy éves kutya. Rendesen foglalkozunk vele. Naponta több órát játszunk, sétálunk vele. Most már teljesen tanácstalan vagyok.


2015. febr. 6. 15:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én nem hülyéztelek le, de kérdésemet mégis figyelmen kívül hagytad. A kérdésem az volt, hogy ivartalaníttatad-e a kutyádat, mert ha nem, ez is ok lehet a szökésre. Tüzelési időszakban az ivaros kutyák szöknek egymáshoz. Nem kéne hagyni.
2015. febr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én hülyéztelek le.

Képzeld, két kicsi gyerekem és két kutyám van. Egyik kutyám se szökött meg sose, sőt, még vissza is tudom hívni őket.

És változatlanul tartom, hogy felelőtlen szülő vagy.

2015. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!