Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elfogja kapni a kutyam az...

Elfogja kapni a kutyam az influenzamat? SOS!

Figyelt kérdés

Rohadtul beteg vagyok..

38.5 laz folyik az orrom tusszogok faj a fejem..szoval minden bajom van.

Tegnap meg bujtam hozza olelgettem mert ilyenkor ha itthon vagyok mindig jon be es bujni akar..

Lesz neki barmi baja? Eltudja kapni?

18/L


2015. febr. 8. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudod, melyik törzsét kaptad el, ha egyáltalán influenzát kaptál le. Van, ami fordítva is zoonozis, van, amit nem kap el. Kerüld azért és ha valamit látsz rajta, orrfolyást, levertség, étványtalanság, láz, tüdővel kapcsolatos hangok, akkor említsd meg az állatorvosnak, hogy köze lehet a te betegségedhez.


A macskám sosem kapta el tőlem amúgy.

2015. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ugy felek hogy elkapja.

Ha en ilyen szarul vagyok..o meg olyan kis apro..

2015. febr. 8. 22:18
 3/12 anonim válasza:
0%
Lehet hogy elkapja... Van ra esej
2015. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Ne engedd magadhoz. Ezt a pár napot ki kell bírni.

Nekünk is volt olyan, hogy elkapta a kutya, olyan is, hogy nem.

2015. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindegy, hogy magadhoz engeded-e, az influenza a kilélegzett apró vízcseppekben is terjed, úgyhogy akivel együtt élsz, azt megfertőzöd, az illető immunrendszerén múlik, hogy beteg lesz-e.
2015. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na az nagyon jo...

Es ha elkapja akkor hogy kell kezelni?

Mivel kell lat csillapitani pl?

2015. febr. 8. 22:41
 7/12 A kérdező kommentje:
*lazat
2015. febr. 8. 22:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy átlagos lefolyású influenza simán átvészelhető gyógyszerezés nélkül. Ha úgy érzed, nagyon rosszul van, akkor meg elviszed az állatorvoshoz. De szerintem induljunk ki abból, hogy nem lesz beteg.
2015. febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha elkapja, mindenképpen állatorvostól kell kérni vagy vele iratni lázcsillapítót, mert algopyrint, algoflexet, meg hasonlókat nem szabad nekik adni!
2015. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Algopyrint lehet adni a kutyának lázcsillapításra, csak mondjuk egy igazán kis testtömegűnek nem tudom, mennyit, tán még egy negyed is sok. De én is inkább állatorvoshoz vinném persze.
2015. febr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!