Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporító vagy tenyésztő?

Szaporító vagy tenyésztő?

Figyelt kérdés
Szóval ha a kutyám tk-s,szűrésekkel rendelkezik,tenyésszemle,munkavizsgák,kiállítási eredmények,és nincs kennelem,és lennének kiskutyái szaporító lennék vagy tenyésztő?

2015. febr. 15. 10:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Én ilyenkor azt kérdezném inkább, ha ennyi pénzt beleöltél mindenbe, akkor a kennelnév kiváltása miért olyan nehéz? :)
2015. febr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mert ha kennel,akkor oldal,kennel név,meg ugye egy kutyával kennel az kicsit érdekes,több kutyát meg nem vennék.A többi kutyánk ivartalanítva van,azokkal is kell foglalkozni..Meg akkor abból állna a kennel,hogy egy szukám van,és egyszer,max 3 szor lehozok egy almot?Azt azért nem c:
2015. febr. 15. 11:00
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem különcség szerintem, ha valaki kiváltva a kennelnevet úgy tenyészt, hogy egy szukája van.


De erre annyit, ez szerintem szaporítás, mert a kiskutyák utána nem lesznek TK-sak. Mi van ha azzal a kutyával elkezdenek szaporítani, ami a te kutyád kiskutyája volt? Lehet valaki összerakja a saját rokonával, és így kezdődik meg, hogy nem tudni melyik betegséget hordozza, stb.

Meg amúgy is ha kutyád TK-s, akkor keresd fel a tenyésztőjét, és vázold fel neki, hogy szeretnél a kutyától almot, de kennelnevet nem akarsz kiváltani csak ez miatt. Hidd el, készséggel segít majd, és akár letörzskönyvezteti a kölyköket a saját kennelneve alatt.

2015. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ha nincs kennelnevem nem birok TK-t kiváltani?Na ne már,ezt azért nem hiszem,nem tudom mit értettem félre..
2015. febr. 15. 12:06
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Pedig elhiheted, h ha nincs kennelneved, nem válthatsz tkt a kicsinek!
2015. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Oké,kösz.
2015. febr. 15. 12:35
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdez meg a kutyád tenyésztőjét. Ha igéretes a kutya, és ugy gondolja alkalmas továbbtenyésztésre, akkor lehozza az almot a saját neve alatt, még a kanválasztásnál is segit.
2015. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 munkakutya ***** válasza:
28%

Szerintem ez nem tk, kennelnév kérdése.


Mi a célod az alommal ? Miért szeretnéd, hogy a szuka kutyádnak legyenek kölykei ?

2015. febr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ennek nem sok köze van a kérdéshez...

feltételes módban van,és a kérdésre ez nem válasz.

..valószínűleg nem a pénz miatt,mert ha már ennyi pénzt ráköltök ezekre,a kiskutyákból nem térülne meg..

2015. febr. 20. 14:53
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem is térülne meg, és a vérbeli tenyésztő nem is a pénzért csinálja.
2015. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!