Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskolába szertném vinni...

Kutyaiskolába szertném vinni a kutyámat. Négy hétből 3 alkalom elég lenne valamire?

Figyelt kérdés
Sajnos sok időm nincs a munkám végett, így négy hétből három héten keresztül 1 alkalommal tudnám elvinni, tehát minden negyedik hét kivételével heti 1 alkalomra. Elég lenne ez így valamire is? Nagon ráférne a nevelés, de sajnos maximum ennyit tudok megoldani.
2015. febr. 15. 20:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Te hogy hoztad össze a gesztus evést azzal, hogy az egyik kutya a másik torkának megy? Ez a dominancia kifejezéséről szól. látom nem jött le miért írtam.Az én kutyám AFFÉLE keverék :) Nem mondtam hogy a világ legnehezebb kutyája. Nem itt fogom neked leírni hogy mik voltak a problémáim vele.. személyesen szívesen elmondom ;) te szerencsétlen buta akumi! Nekem nem kell fizetnem érte mert ismert vagyok kutyás körökben. Úgy hogy ezt most benyaltad :)
2015. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Na jó, megyek kukoricára térdepelni, te meg rakd ki a falra a saját képedet Pavlové mellé, aztán gyönyörködj benne :)
2015. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Te meg nyalogasd a saját arcképedet,, annál szebb számodra úgy sincs:)
2015. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Úgy hoztam össze, hogy én relatíve nehezen tudnám ideális családi kutyának nevezni a kutyám, amíg más kutyákat gyilkol. Szerintem legalábbis ez egy kissebb tiszteletlenségnek talán betudható. :D Márpedig ezen a gesztusevés és egyéb dominanciagyakorlatok igen nehezen segítettek volna. (Nem mondom, hogy nem csináltam, és nem volt haszos, csak azt, hogy létezik olyan kutya, akin ennyi nem segít még.)

Azt írtad, hogy a te kutyádnál kevés nehezebb van. Én meg írtam, hogy érdekelne, mi volt vele a gáz, hogy ilyen problémás, mert az én kutyám is szerintem viszobykag nehéz eset (amúgy ő is keverék), de tudok nagyon sokat, aki még nehezebb.

2015. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!