Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normalis lehet az a kutyaiskol...

Normalis lehet az a kutyaiskola, ahol a kutyara (4eves, eddig tanitatlan, kistestu keverek) rogton fojtonyakorvet adatnak?

Figyelt kérdés
Unokahugom (12 eves) kert fojtonyakorvet, mert anyukaja megengedte, hogy kutyaiskolaba jarjon, es ott kerik. Nem volt lehetosegem tobbet kerdezni, de laikuskent furcsanak tartom, normalis eljaras ez? a kutya nem rossz, csak meg sose volt tanitva(de behivhato, elegge hallgat a kislanyra ), kistestu (tacsi keverek), ivartalanitott fiu, napkozben a kertben van, de ejjel a nappaliban alszik.
2015. febr. 17. 18:24
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Akumi!

te intelligens embernek tartod magad, eközben aztírod " Az nem válaszol".. Azt szokták mondani hogy "Ő".

Nem magyarázkodok neked , látszik hogy gőzöd sincs aaz egészről.. te hajtogatod hogy ez meg az a f.reflex, bemásolod mi az, és nem érted a lényegét.

Ezértannyit írok végszóként , hogy olvasd el: Bíró Andor:Kutyakiképzők kézikönyve- című művet, és megérted amit leírtam az ültetésről. ( Bár lehet te még nála is jobban tudod, mondjuk ott már bajvan...)

2015. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Hol írtam ilyet? O.o

Elolvastam, ilyeneken nőttem fel. Csak azóta többet is olvastam :)

De mindegy, ha nem akarsz vitázni, csak azt hatogatod, hogy én miért vagyok hülye, akkor tényleg hagyjuk :)

2015. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!