Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam rá a kutyusom,...

Hogy szoktassam rá a kutyusom, hogy éjjel aludjon?

Figyelt kérdés
Nappal is szeret aludni,de nincs szívem felébreszteni mikor alszik. Így viszont ő ébreszt engem éjszaka 2-3 óránként. Az nem is lenne baj,ha nem aludna,de legalább engem hagyjon aludni...
2010. febr. 12. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyus?
2010. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
2 hónapos múlott,szóval még kicsi.
2010. febr. 12. 19:12
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor még ne is várd tőle,hogy éjszaka aludjon.Később kialakul a "normál" bioritmusa,és hidd el,hogy éjszaka fog aludni,addig meg ki kell bírni,hiszen kicsi még,gondolj bele,még csak 8 hete van ezen a világon,ne várj tőle ilyesmit:D
2010. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 2 hónapos a kiskutyám még most járunk mi is oltásra! Meg tanítjuk. Nektek hol alszik a kutyus, veletek az ágyban vagy kis kosárban?
2010. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Velem az ágyban.
2010. febr. 12. 19:35
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ne az ágyban aludjon a kutya! arra való a kutyakorás, hogy ott aludjon! szoktasd oda és nem fog felébreszteni,


milyen fajta kutya?

2010. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
**************kutyakosár
2010. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Én amikor a legkisebb kutyusomat vettem (cocker spániel) 10 hetes volt,és a kosárban egyáltalán nem volt meg.Ő úgy gondolta hogy a párnám tetején elnyúlik,és neki az lesz a helye.Egy apró gond volt.Minden 2 órában ment pisilni,de visszaugrani az ágyra már nem tudott,és rendszerint arra riadtam fel,hogy a kutya ugrana az ágyra,aztán puffan egyet a szőnyegen.Ez így ment vagy 3 hétig,aztán szépen leszokott a kosárban alvásra,végigaludta az éjszakákat,aztán ment le az udvarra a másik két kutyihoz.
2010. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kínai kopaszom van,és ő nyugodtan aludhat az ágyban,mert rendszeresen fürdetve van,és a szőrhullástól sem kell nagyon tartani :)
2010. febr. 12. 20:12
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Aludjon a saját helyén! Ha felébreszt vidd ki hátha pisilni kell, ha nem , "helyedre" és "csend" szavakkal erélyesen utasítsd rendre! De semmi esetre se kezd babusgatni! Nekem bejött!
2010. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!