Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabadon követést hogyan...

Szabadon követést hogyan tanítsam meg két hét alatt?

Figyelt kérdés

Két hetem van a BH1 vizsgáig. Kutyám nagyon tanulékony ( 3 éves nj ), sintértelepről hoztam ki egy hónapja.

Mivel dolgozok vele, a cég fizeti a vizsgát. Az oktatók a munkahelyre jönnek. Teljesen nyers volt a kutya, de pórázon már mindent tud.

A szabadon követésnél viszont a fejét azonnal a földre szegezi, és csak a szagok érdeklik. Pedig nagyon éhes volt, de nem érdekelte a kezembe a virsli. Vizsgán meg jutifalatot nem lehet használni.

Valakinek tapasztalat?


2015. febr. 25. 08:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
annak ellenére, hogy szagolgat, azért megcsinálja a kűrt?
2015. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ááh...... megy a szagon, de figyeli közben hogy merre megyek. Jön ugyan, csak több m. távolság van köztünk.
2015. febr. 26. 20:03
 13/24 anonim ***** válasza:
Pózosok mennek? (ültetés, fektetés)
2015. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Persze. Azokat is röpke két hét alatt megtanulta. Tudja a kifektetést is amikor a póráz mellette van, és 10 - 15 percig is ott fekszik helyben amíg vissza nem megyek.
2015. febr. 26. 21:42
 15/24 anonim ***** válasza:

Talán nem lesznek azok a bírók annyira szőrös szívűek..

Akkor is megtartja a fekvést, ha közben a párod dolgozik a pályán?

Egyet tehetsz..gyakorolsz és megpróbálod a vizsgát.

2015. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Igen az egész csapat ezt gyakorolja. Kutyám ott fekszik a pálya szélén, 30m re vagyok tőle háttal. Ezzel sincsen probléma. :-)
2015. febr. 27. 07:52
 17/24 anonim ***** válasza:
Bh vzsgánál, ha nem kell a kutyát a pályán kergetni, és legfőképpen nem hagyja el azt, és még ha immel-ámmal is, de végigcsinálj a gyakorlatot, akkor nem fognak kukacoskodni. Ki lesz a biró?
2015. febr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Hát az jó lenne! :-)

Uh a bírót nem tudom ki lesz, csak annyit, hogy a budafoki úton lesz itt pesten. Holnap nézzük meg a pályát.

2015. febr. 28. 09:44
 19/24 A kérdező kommentje:
Kiderítettem ki lesz a bíró. Halász Árpád. És a Top Dog kutyasuliban lesz.
2015. febr. 28. 11:07
 20/24 anonim ***** válasza:
Ügyesek legyetek, nem lesz baj:)
2015. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!