Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabadon követést hogyan...

Szabadon követést hogyan tanítsam meg két hét alatt?

Figyelt kérdés

Két hetem van a BH1 vizsgáig. Kutyám nagyon tanulékony ( 3 éves nj ), sintértelepről hoztam ki egy hónapja.

Mivel dolgozok vele, a cég fizeti a vizsgát. Az oktatók a munkahelyre jönnek. Teljesen nyers volt a kutya, de pórázon már mindent tud.

A szabadon követésnél viszont a fejét azonnal a földre szegezi, és csak a szagok érdeklik. Pedig nagyon éhes volt, de nem érdekelte a kezembe a virsli. Vizsgán meg jutifalatot nem lehet használni.

Valakinek tapasztalat?


2015. febr. 25. 08:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Jó lenne a vizsga helyszínén is gyakorolnotok. Ha lehet, minél többször.
2015. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
hogy tanit az oktatótok? Minden tréningen ugyanugy végigcsináltatja veletek a BH anyagot? Általában akkor szokta a kutya elunni.
2015. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nyertünk még egy hetet. 14. én lesz a vizsga. Úgy veszem észre javul a dolog. A zsinóros dolgot kipróbáltuk, csak nem a nyakörvbe van befűzve, hanem a nyakán van egy hurok, ami le van rögzítve. Egészen fent van a gigáján. A zsinőr hossza nagyon rövid, a kutyát nem zavarja menet közben, de arra elég hogy tudjam korrigálni. Éjjel jött is mellettem szabadon amikor járőrben voltunk. Aszem fog menni a dolog. Az oktató mondta, hogy mit tegyek, hogyan nyújtsam az időt, hogy végig rámnézzen. Köszönöm a válaszokat! :-)
2015. márc. 6. 14:32
 24/24 anonim ***** válasza:
Szuper, drukkolunk. :)
2015. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!