Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem bírja el magát a kutyám,...

Nem bírja el magát a kutyám, elgémberedik a hátsó lába, elesik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Üdv!

A napokban amikor vittem sétálni a kutyámat, láttam hogy nehezen jár, pisilni nem tud(nem bírja el magát a 3 lábán), kakilni is csak nagyon nehezen, bágyadt a nézése, és van hogy kifele dől a hátsó lába, és szinte elesik, igaz már nagyon öreg, keverék kan kutya. Mi lehet ennek a dolognak az oka? Én kullancs csípésre gondoltam először. Vigyem állatorvoshoz?



2015. febr. 26. 17:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell, elkezdhetsz neki sírt is ásni a kert végében. Bár ilyen esőben az elég szar meló :)
2015. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
És ha egy kutya öreg, akkor rá kell hagyni a dolgokat? Persze h vidd orvoshoz!
2015. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
-.- Ha beteg az állat akkor nyilvánvaló hogy állatorvoshoz visszük... Jó gazdája lehetsz neki, ha nyugodtan itt netezel, ahelyett hogy vinnéd az orvoshoz amikor nyilvánvalóan nincs jól...
2015. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Hogyha a gyerekednek lennének ilyen bajai, akkor sem vinnéd dokihoz? Indulás doki, most!
2015. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Tudom, hogy nem olcsó dolog, de el kéne vinni állatorvoshoz!
2015. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kedves első kommentelő, a tapintatlan bunkó írásaidat kérlek ne ide írd.

A többieknek köszönöm, és nem nyugodtan netezek...hanem aggódok a kutyáért..ezért kérdeztem itt először.

2015. febr. 26. 17:33
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Ha aggódsz èrte, akkor bizonyára agyad nincs.

Mit keresel mèg a gèp előtt? Nyalábold fel szerencsètlent ès irány az állatovos!

2015. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Ha aggódsz a kutyáért, nem itt kérdezel, hanem viszed orvoshoz azonnal, és az orvost kérdezed.
2015. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha aggódsz érte, és látod, h nincs jól, miért ide irkálsz? Ezzel csak az időt húzod! Az semmire nem vezet, hidd el!
2015. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem aggódás, hanem szarrágás. A kutya beteg, a beteg kutyát az állatorvos gyógyítja, akkor mit csinálok? Felmegyek gyakorira, mert az ingyen van. Nem látom a logikát.

És de, bunkó vagyok, mert idős kutyára meg pláne vigyáz az ember, és szeretné, hogy normális életminőségben élje le a maradék életét, abba meg nem fér bele, ha hagyod, hogy szenvedjen.

2015. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!