Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megharapott a kutyám?

Megharapott a kutyám?

Figyelt kérdés
Elszökött és úgy fogtam meg hogy a fenekénél,egyből elkezdett harapdálni morogva.Apró lyukakat hagyott a foga es fáj a csuklóm,de nem vérzik és nincs nyílt seb.Lemostam a kezemet és fertőtlenítettem,kellene orvoshoz mennem?Be van oltva veszettség ellena kutyánm
2015. febr. 28. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem mélyek a sebek, csak felületi karcolások, semmi bajod nem lesz :)
2015. febr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha nem keletkezett seb a kezeden akkor semmi féleképpen nem fertozodhet el :D


Ha lenne is seb akkor sem valoszinu :p

2015. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem mély,bar fáj de nem annyira,de csak fognyomokat hagyott
2015. febr. 28. 23:15
 4/12 A kérdező kommentje:
Kicsit bedagat a nyomok helyén,ha jegelem az jo lesz?
2015. febr. 28. 23:23
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Nekem egyszer vérzett amikor a kutyám megharapott. Kamasz korát élte és az utcán egy csontot a szájába vett,nem köpte ki.Na fogtam szét akartam feszíteni a száját nagy nehezen kivettem a szájából a csontot és a kezem után harapott,rá is szorított. Én akkora pofont adtam neki,hogy felnyüszített. De én meg be pánikoltam,hogy nem akarja elereszteni. Amikor pofán csaptam eleresztette a másik kezemet is elakarta kapni.Majd lenyomtam a földre,rámordultam addig úgy volt míg meg nem nyugodott.Azóta eltelt 3,5 év.Nem próbálkozott.Az utcán lévő dolgokat nehezen adja oda,de ilyen szintű támadása nem volt,hogy a kezem után kapjon kétszer is.


Pedig amúgy teljesen jól volt nevelve,én a kamaszkornak tudtam be,hogy próbálkozik.Mivel előtte és utána sem volt ilyen megnyilvánulása. Szerencsére kistestű kutyáról van szó.

2015. febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jaa én otthon csak lefertőtlenítettem és kész.


Nem voltam vele orvosnál,be van oltva. Ömleni nem ömlött a vér a kezemből csak pár csepp jött

2015. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem kuvaszom van,jövő hónapban visszük kutyasukiba,de félek márt késő:(

Nekem még párcsepp vér sem jött,csak kicsit piroa a fogak helyén

2015. febr. 28. 23:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha egy kuvasz elkezdene valóban harapni, nem benyomódott fognyomokat hagyna maga után. Simán rászorított a kezedre. Rossz helyen fogtad meg.Nagyon kevés kutya tolerálja, ha a fenekénél húzkodják a szőrét. Remélem, miközben harapdált, megfelelő hangon rendre utasítottad.
2015. febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hat erősen töbször harapdt,de külsőleg semmi csúnya nyoma sincs,csak kicsit fáj a csuklóm
2015. márc. 1. 00:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutya, hogy már késő kutyasuliba vinni?
2015. márc. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!