Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyet értetek azzal hogy...

Egyet értetek azzal hogy kutyákon kisérleteznek?

Figyelt kérdés
Laborokban főleg beagleken kisérleteznek ami engem még mélyebben érintett mert imádom a beagle-ket van is egy.Borzasztónak tartom hogy állatokon kisérleteznek mert nekik is vannak érzéseik attól hogy nem mondják el emberi nyelven.
2010. febr. 13. 21:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon részletesebben: [link]
2010. febr. 13. 21:58
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
NEM. AZOKNAK AZ EMBEREKNEK HALÁLBÜNTETÉS KÉNE. SOK ÁLLAT LELKÉT TÖNKRETESZIK AZZAL, HOGY AZ EMBEREKNEK "JOBB LEGYEN A PARFÜM, GYÓGYSZER, KOZMETIKUM...STB TÖBBET KÉNE ÁLLATMENTŐKNEK ADOMÁNYT ADNUNK, MERT AZZAL AKÁR MEGMENTHETJÜK TÖBB ÁLLAT ÉLETÉT IS. VAGY ÖNKÉNTESNEK LENNI AZ ÁLLATMENTÉSEKBEN...KÉRLEK TITEKET TEGYÉTEK MEG EZT EGY SZEBB VILÁGÉRT!
2010. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tiltaná a törvény az emberölést, akkor biztos embereken is kísérleteznének, de így csak az állatok maradtak erre a célra.


Én a patkányokat is sajnálom, nekik is vannak érzéseik, de azzal is tisztában vagyok, hogy így fejlődik az orvostudomány.


(a cikket nem volt kedvem elolvasni, bocsi, csak arra válaszoltam amit kérdeztél)

2010. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hja kozmetikum? Emiatt tényleg fölösleges.
2010. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem is veszek olyan kozmetikumot, amit állatokon teszteltek. (Elsőnek: akkor is értjük, ha nem írsz csupa nagybetűvel.)
2010. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Nem. inkább adják vissza a tiszta vizet a csapba, amit a sok vegyianyaggal már tönkrevágtak.

hozzák vissza a ózonréteget, amelyet elpusztítottak, s akkor nem kellene ennyi sok vackot magára kenni az embernek. Adják vissza a libát-kacsát-disznót, meg a sok ellopott dolgot. Nyugodtabb világ lenne, kevesebb kenőcs fogyna. az nekik nem jo.

ne abból éljenek meg a rohadtak, hogy a kutyákat szenvesztetik. meg mindenki mást is...

2010. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a beagle-ket, de ettől függetlenül elítélem!!! Még azt is ha egy patkánnyal vagy egérrel csinálják nem hogy kutyával! Nekem nem kellenek olyan kozmetikumok és inkább meghalok betegségben minthogy egy kutyán kísérletezzék ki annak a betegségnek a gyógyításmódját! Tehát semmilyen helyzetben nem tartom megengedhetőnek...
2010. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem, és az ilyen krédésekkel sem!!! A világ bonyorultabb annál, hogy egyszerű jó és rosszra degradáljunk le ilyen összetett kérdéseket. Pusztán érzelmi alapont foglalkozni pedig a témával értelmetlen, az nem vita, hanem boszorkányüldözés volna. Tetszik vagy sem, az emberiség tudásának jelentős része állatoktól származik, többek között pl az állatorovoslás is, amire pedig a legelfanatikusabb állatvédőnek is van igénye ugyebár. Így aztán máris felmerül a kérdés, kinek is van joga ítélkezni?! Egyszerű önámítás azt gondolni, hogy valaki nem húz hasznot az állatok ilyen célú kihasználásából. Avagy először a saját szemünkben találjuk meg a gerendát ne a máséban a szálkát. Nem rögtön a világot kell megváltani...
2010. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Hasznom van belőle de inkább nem kérem. Ha az állatokat lehet meggyógyítani a kisérletek által akkor az még oké talán ha nem szenvednek, de ha az embereket az már nem. Nem tartom olyan fontosnak az embereket hogy állatok szenvedjenek értük, és olyan felsőbbrendűnek hogy kínozhassák őket. Sosem fogom megérteni hogy okos, képzett emberek hogy képesek olyan borzalmas dolgokra, "kísérletekre", amikről lehet tudni, mert az még hagyján hogy a kis suttyó akit vertek otthon és még írni sem tud belerúg a kutyába... Főleg nem egy csomó felesleges dolog miatt! Pl hogy felküldjék az űrbe! Hát komolyan mondom nagyon fontos dolog egy csomó pénz az űrkutatásra költeni! Közben meg mások éheznek, mert ami fontos arra nincs. Na jó persze lehet hogy 500 év múlva már valamelyik másik bolygón fogunk élni mert ezt kipusztítottuk, de akkor is... Rengeteget köszönhetünk az állatoknak, épp ezért nem kéne őket bántani. Ez van, ismerem magam, én ezt gondolom.
2010. febr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
Nem tartod olyan fontosnak az embereket, hogy állatok szenvedjenek értük? Tehát azt mondod, hogy inkább szülessenek pl. a Contegram-bébikhez hasonló újszülöttek újra, kéz és láb nélkül, mert a gyógyszert a forgalomba bocsátás előtt nem próbálták ki rendesen???? Igen, így gondolod??? Normális vagy???? Mit szólnál ahhoz, ha a testvéred, gyereked, vagy bármilyen közeli hozzátartozód meghalna, vagy ami talán rosszabb, egy emberi roncs lenne, mert valamilyen betegség miatt kapott gyógyszert nem tesztelnek le rendesen és nem derül ki valamilyen komoly mellékhatás?? Akkor is úgy gondolnád, hogy nem olyan fontosak az emberek??? Szeretem az állatokat és állatvédő vagyok, de azért álljunk már meg egy pillanatra, van az állatkísérleteknek egy olyan ága, amire igenis szükség van, mégpedig az emberi gyógyszerek forgalomba bocsátás előtti tesztje! Őszintén kívánom neked, hogy soha ne kelljen saját bőrödön rájönnöd, hogy mekkora hülyeséget írtál most!!
2010. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!