Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyet értetek azzal hogy...

Egyet értetek azzal hogy kutyákon kisérleteznek?

Figyelt kérdés
Laborokban főleg beagleken kisérleteznek ami engem még mélyebben érintett mert imádom a beagle-ket van is egy.Borzasztónak tartom hogy állatokon kisérleteznek mert nekik is vannak érzéseik attól hogy nem mondják el emberi nyelven.
2010. febr. 13. 21:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem írtam hülyeséget, nem érdekel a vémelényed mert nekem is megvan a sajátom és nem változik tőled.

Tegnap pl hallottam a rádióban, hogy disznókat robbantottak fel Angliában és hagytak elvérezni hogy megvizsgálhssák a terroristák hatását az emberekre. Hát kösz szépen. Gyűlölöm az ilyen undorító embereket. Miattam nem fogják az állatkísérleteket betiltani, épp ezért én ugyan nem leszek hibás ha valaki beteg lesz. Ez csak egy vélemény. Akik ilyen gonoszak azok megérdemlik főleg ha bevesznek egy bizonytalan gyógyszer. Azon kívül tudatosan gyereket nem vállalók csoportjába tartozom, szóval igen, nem olyan fontosak nekem az emeberek. Ha bajuk van kísérletezzenek saját magukon. Én csak párszor olvastam ilyenekról, és egy-két képet láttam de az pont elég volt hogy megundorodjak az olyan emberektől. Apámnak, anyámnak van keze-lába, szintúgy a páromnak. Ők a fontos emberek. És mint mondtam a véleményem megtartom, de ettől a dolog nem fog megváltozni pedig te úgy beszélsz mintha miattam szenvednének az emberek mert megállítottam volna az ilyen kísérleteket.

2010. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket egyetértek szerintem ha állatokon kisérleteznek az ugyan olyan mint az embereken csak az ember felsőbbrendűnek tartja magát meg az állatok nem tudják elmondani milyen is nekik.
2010. febr. 15. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!