Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Biztos hogy Német Juhász?

Biztos hogy Német Juhász?

Figyelt kérdés

Van egy Német Juhászom(2hónapos) és teljesen fekete...

Már sokan mondták hogy szerintük biztos hogy nem fajtiszta de a nővérem (akitől kaptam) azt mondta hogy az ősei is fajtiszta Német Juhászok de többen mondanak ennek az állításnak ellent :S


2010. febr. 13. 22:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már több koromfekete német juhászt is.
2010. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Létezik fekete nj.


De hogy fajtatiszta-e,azt csak akkor lehet biztosra mondani,ha van törzskönyve.

2010. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi! Vannak koromfekete németjuhászok, és ez teljesen normális! De előfordulhat, hogy kirajzosodik. Én is az én kutyámat nagyon jó kennelből vettem, és mikor elhoztam 7 hetesen, koromfekete volt, de 5-6 hónapos korára levedlette a kölyökszőrét, és szép rajzos színe lett. Még mindig a fekete domináns benne, de gyönyörű, szabályos rajzolata van.
2010. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

No para:)) Az ordasomat is megkérdőjelezték, mint német juhászt. Nagy többség a filmeknek köszönhetően csak Rexet azonosítja, mint német juhász kutyát.

Feketém nekem is volt.

2010. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek az előzőekkel. Még lehet, hogy később változik a színe. Illetve van fekete német juhász.


De nem mindegy, hogy fajtiszta-e ???? Ha nem az akkor már nem is kell vagy mi? Mindegy az, attól még lehet aranyos, okos, szép kutya.

2010. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat...:)

És; Nem azért kérdeztem...ugyanugy szeretem ha nem fajtiszta is... csak össze zavarodtam egy kicsit mert mindenki mást mondott :S

2010. febr. 14. 00:16
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz azzal, hogy a sokan mit mondanak, lényeg hogy a tiéd, és lehet fajtiszta attól hogy fekete, szerintem az ordas szebb mint a rajzos, így a fekete is szebb szerintem. Nekem keverék van és ha kérdezik milyen fajta, emberevőt szoktam mondani:DDD(ambull+stafford)
2010. febr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
75%
Nekünk is azt mondják ismerősök, meg akik látják hogy a labradorunk nem fajatatiszta mert kicsit hosszabb a szőre. Pedig mindkét szülő fajta és az állatorvos is azt mondta.
2010. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A sok értetlen emberrel ne foglalkozz. Nekem is mindig leszólták a fajtiszta németjuhászomat, pedig az enyém szebb, mint Rex felügyelő! :) Csak irigyek voltak, mint később kiderült...

Van fekete német juhász, nézz utána a neten sokféle van, mégis fajtiszták.

2010. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. febr. 15. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!