Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Biztos hogy Német Juhász?

Biztos hogy Német Juhász?

Figyelt kérdés

Van egy Német Juhászom(2hónapos) és teljesen fekete...

Már sokan mondták hogy szerintük biztos hogy nem fajtiszta de a nővérem (akitől kaptam) azt mondta hogy az ősei is fajtiszta Német Juhászok de többen mondanak ennek az állításnak ellent :S


2010. febr. 13. 22:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
A kutya maga biztos fajtiszta, hiszen maga a kutya egy faj. Ezen belül vannak ugye a fajták( pl. boxer, német juhász, stb.) Egy kutya viszont akkor minősül fajtatisztának, ha van törzskönyve. Ha nincs, keveréknek minősül. Ismétlem, MINŐSÜL. Nem jelenti azt, hogy az adott kutya keverék.
2010. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
Az biza német juhász lesz :) Nekünk volt bár alom kiskölykünk. Majd szép lesz ne izgulj.
2010. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
13%
nézd meg a szájpadlását és akkor kiderül ,ha egyszínű akkor fajtatiszta ha foltos akkor nem,de attól még jó barátod lehet,minden kutyánál így van kivétel a fiatal fajok pl.:fr,bulldog....stb
2010. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Akiteki ***** válasza:
100%

Nagyon kérlek, ne hülyítsd az embereket ezzel a szájpadlásos dologgal! Ekkora butaságot régen hallottam! Ha ennyire egyszerű lenne, akkor mire való a törzskönyv meg egyéb marhaságok? kicsikét gondolkozz! Mitől foltosodna ki egy kutya szájpadlása, ha nem attól, hogy hiányzik a pigment? Annak pedig köze nincs, hogy milyen fajtákat raktak össze benne. Ezzel az okoskodással egy rakás fajtának pigmenthiányosnak kéne lenni, mert eredetileg két vagy több különböző fajtából rakták össze őket. (dobermann, eurázsiai pl.)

Látogass el egy menhelyre és nézz bele a kutyák szájába. Látni fogod, hogy egyiknek fekete, a másiknak rózsaszín, köze nincs a fajtatisztasághoz.

2010. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
[link] Nekünk is fajtatiszta német juhászunk van és tiszta fekete volt később lett rajzos!
2010. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

sot mi tobb, van feher juhasz kutya is fajtiszta. nekem olyan van. apukamtol kaptam. szinte lenyugozo.nagyon szep, es ugyesebb meg okosabb mint a fekete barna juhasz! komolyan mondom, gyonyoru szep feher. eggyetlen pici kormos potty van a tappancsan, de igen szep.

most nem azert hogy felvagjak, csak anyira orulok neki, hogy muszaj voltam elmondani. 5 honapos, es konyve is van.



ja! es a szajpadlasos ize butasag, mert nekunk van egy rotweilerunk, es annak is fekete sotet barnas a szajpadlasa. es tisztaveru, konyve is van szuleirol is.

2010. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem, lehet Angol Kovács is. A német juhász nem nagy betűs dolog. Amúgy vannak teljesen feketék, sőt szürkék is. De én már olyat is láttam, hogy semennyi fekete nem volt benne, és mégis fajtatiszta volt.
2010. febr. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Winner of Royal Hill ***** válasza:
A fehér németjuhászt Svájci fehér juhászkutyának hívják.
2010. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
letezik fekete nemet juhasz ... ritkak de vannak..nem kell megilyedj..inkabb legy buszke van egy kulonleges kutyusod becsuld meg ot:)
2010. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszíí :)

Amúgy ha lenne törzskönyve akkor nem lenék bizonytalan...

2010. febr. 26. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!