Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Új gazdát kéne találnom egy...

Új gazdát kéne találnom egy neveletlen tacskónak. Szerintetek hol találok neki megfelelő helyet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

problémás kutyáknak sajnos elég nehéz új gazdit találni mert az emberek azt hiszik a kutya a rossz nem gondolnak bele hogy a gazdája volt lusta, hogy nevelje...

speciálisan ilyen állatok örökbefogadás segítése nem zajlik

de ha menhelyre viszed miután nem gondoskodtál róla megfelelően legalább olyat keress ahol nem altatják el

2010. febr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ,hogy elaltassák .Sajna túl domináns.Kutya iskolára most nincs pénzünk.Enyém a kutya,de én nem bírok vele.
2010. febr. 14. 01:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Írd le mik a gondjaid hátha tudunk segíteni.
2010. febr. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne add oda senkinek, a te kutyád, engedd hogy segítsünk és majd lesz valami. Írj a kutyáról mi a baj vele.
2010. febr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Csak azért odaadni mert neveletlen... ez tök szemétség. Könyvárba lehet taláni kutyás könyveket és olvsagasd, biztos van benne valami hasznos. Mi jutalomfalattal idomítottuk, meg sokszor erélyesen rá kell szólni, nálunk bevált!
2010. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Előre is nagyon szépen köszönöm!A legnagyobb gond az etetés.Húst kapnak tésztával.Amikor készítem a szemével mereven követ.Amikor leteszem egyből habzsol és morog,akkor is ha nem is vagyunk ott.folyt.Mi a megoldás?
2010. febr. 14. 16:23
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő befejezi rá szólok,hogy a másik kutyáét ne egye meg végén szót fogad,de csak úgy látszik.Utána mereven jön utánam és engem bámul.És oda jön hozzám és morog végén meg nekem jön.Lehet,ez attól,hogy nagyon éhes?
2010. febr. 14. 16:27
 8/12 A kérdező kommentje:
Erélyesen rászólók utána fél tőlem.Újsággal kapott egy picit utána félve követett.Csináltam,hogy a szemébe nézzek ,akkor elkezd remegni,összehúzza magát és a szemét elfordítja.Megharaptam egy picit a fülét utána félt tőlem.Megráztam a grabancát utána nekem jött.Le szorítottam a földre ,akkor meg morgott.Szerintem fél tőlem ,vagy ő a főnök.Bocsi,de csak így engedte.
2010. febr. 14. 16:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha jól olvasom két kutyád van. Amikor eteted őket, lehetőleg minél távolabb legyenek egymástól és elsőként a dominánsabb kapjon enni. Utána minimális ídő különbséggel a másik. Tésztát jobb lenne nem adni nekik, annak nincs tápértéke. Egy olcsóbb tápra kellene átállnod pl.: Dog Chow. Azzal, hogy a kutya mindig követi ( kvázi lesi) minden mozdulatod, azt sugallja, hogy ő a fönök.

Javaslom olvasd el ezt: [link]

Csináld mindig úgy, ahogy le van írva.


Másik dolog: Szerintem ez az a pillanat,amikor nem szégyen szakembert házhoz hívni. Tudom pénzbe kerül, de van elég menhelyi kutya, nem kell növelni a számukat.

Egy domináns kutya hamar kerül az altatási lista élére.

Kicsit olyan sanda gyanúm van, hogy ez a kutya ideggyenge. De tévedhetek én is :)

2010. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olvasd el azt amit küldtek a linkel, amíg a kutya morog, ne is adj neki lehet hosszú lesz, de csak akkor add neki oda mikor csendben van, így megtanulja majd hogy a kaja jutalom, és nem azért kapja mert szépen morog. Ha leteszed és nem kezd el enni vagy morog vedd el tőle, de mindenféleképpen olvasd el a linket, ha valamit nem értesz kérdez bátran.
2010. febr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!