Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Új gazdát kéne találnom egy...

Új gazdát kéne találnom egy neveletlen tacskónak. Szerintetek hol találok neki megfelelő helyet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 23:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A kutya a főnök, szokasd le róla!Az én tacskóm is megmorgott eleinte, ha evett, de akkor azonnal elvettem a kajáját és erőteljesen megráztam a nyakánál fogva.Aztán visszaadtam és simogattam, míg evett, ha morgott, megint az előző módszer.A tacskó okos, csak két alkalom kellett, hogy megértse.Jan Fennel kutyapszichológia könyvében van a gesztus-evés,az is jó arra, hogy megmutasd, te vagy a főnök.

Nekem is két tacsim van, nincs gond a kajálással, egymást sem, engem sem inzultálnak.Bár az ismerőseim szerint szigorú vagyok velük(nem ütöm!!!), csak helyre kell menni, ha nem kuyabarát jön hozzánk, ki kell menni a konyhából, ha mi eszünk, nincs kunyizás, ilyesmi.Szerintem emiatt a viszonylagos szigor miatt nincs viselkedés probléma.Légy erélyes és következetes.

2010. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Akiteki ***** válasza:
Szólj a tenyésztőjének.
2010. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!