Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasok Ti mivel takaritjatok...

Kutyasok Ti mivel takaritjatok a szonyeget?

Figyelt kérdés
Hiaba torlom meg a labat, gondolom valamennyi por marad rajta. A szonyegunk nagyon elkoszolodott emiatt. Mivel tudnam kitakaritani? Vagy mivel lehetne jobban megtorolni a labat?

2015. márc. 2. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem fehér a szőnyeg? VAgy krém? Jajj.... Amúgy nekem amíg volt szőnyegem, inkább a szőrrel voltak gondjaim. Aztán elegem lett és feltekertem a szőnyeget. Azóta max rongyszőnyegem van, amit akár ki is tudok mosni, ennyi!
2015. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Háát nem tudom, én bevallom általában egyáltalán nem törlöm meg a kutya lábát, meg valahogy egyébként sem működik a dolog, mégsem lesz piszkos a szönyeg, csak szőrös, azt meg hetente kétszer, vagy ahogy a szükség kívánja, felporszívózom.
2015. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most így 2,5 év után érzem, hogy nem lesz elég a porszívó (amúgy lábat se törlök, csak nagyon nagy sárban (akkor meg már inkább mosom is, és nem zsebkutyáim vannak), úgyhogy vettem valami szőnyegtisztító cuccot, de még nem vitt rá a lélek, hogy lepakoljak róla mindent és kipucoljam... Majd beszámolok, ha sikerült :)
2015. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi :) nalunk most eleg nagy sar van az udvarban. Hiaba csukom ki es varom meg hogy megszarad leszedem a sarat megtorlom de igy igy behozza a koszt. Krem szinu a szobaba sarga pedig kint :(.
2015. márc. 2. 22:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a miénk legalább barna, azon kevésbé látszik :))
2015. márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Ultra Derm-el, vagy S-BUDGET Kéztisztító krémmel.
2015. márc. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs egy darab szőnyeg se a lakásban, így csak felporszívózunk és felmosunk. A kutyáknak van két pokrócuk, amiket ki lehet rázni, ki lehet kefélni, rendszeresen mossuk és felváltva használjuk őket. Illetve két szőnyegük is van a teraszon. Azok nagyon szőrösek szoktak lenni de a kutyáknak való tükrös kefével könnyen ki lehet szedni belőlük a szőrt. A sár és a por viszont sehogy se jön ki. Már magasnyomású mosóval is próbáltam, de órákig lehetne mosni és még mindig jönne belőle a szürke lé.
2015. márc. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy jó porszívó csodákra képes! Ezen kívül alkalmanként használok vanish szőnyegtisztító port is.


De egyébként, ha nagyon sáros a lábuk, akkor megmosom nekik, vagy kizárom őket a folyosóra, és amikor leszáradt a sár, megtörlöm nekik és ennyi. Sajnos aki így tart kutyát, annak legalább két-háromnaponta porszívózni kell.

2015. márc. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát van egy előtér,ahol van egy porfogó szőnyeg,bent szintén egy porfogó az előszobában,ezeket naponta kirázom,a többi szőnyeget meg naponta porszívózom,ėvente meg tisztítóba viszem.A kutya szőrėt meg röviden tartom,illetve rendszeresen átfésülöm.
2015. márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam vagy 20 féle szőnyegtisztító csodakrémet de a nagyi mondta meg a tutit! Mondjuk lement a szezonja de jövőre hátha jól jön!

Hó!! Felporszívózod simán a szőnyeget hóval vastagon beszórod, kefével átfutsz rajta és vizes porszívóval kiszívod. Ez amikor van alapanyag hetente bejátszom és 1 évig nincs gond! A tavaszi sárba kell vigyázni olyankor lavorba kinnt van a langyos víz tappancs és alváz de van az úgy hogy fültő mosásra 😉

Jobb mint a Vanish!

2015. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!