Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szökős kutya. Miért?

Szökős kutya. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy majdnem 3 éves, szuka labradorom.Amikor anyukám haza jön a kocsival akkor mindig kiszökik.Sokszor próbáltuk már hogy anya bejön becsukja a kutyát, de még azon a kis résen is amin anya befér azon is kimegy.A kötődés tudom hogy megvan köztünk ugyanis ha én is a kocsiba vagyok,vagy ott vagyok vele akkor nem megy el,és hogy ha utána megyek biciklivel akkor jön velem vissza póráz nélkül de akkor nem értem hogy miért.Talán segítene az ivartalanítás?
2015. márc. 3. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit sétáltatjátok? megtanítottátok neki, hogy a nyitott kapu nem azt jelenti, hogy ki lehet startolni rajta, hanem csak hívásra mehet át rajta?
2015. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás és NEVELÉS. A kettő együtt!
2015. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyit viszitek sétálni? Igen, az ivartalanítás is segítene, de mellette foglalkozni kellene vele és fizikailag-szellemileg lefárasztani.
2015. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbálom naponta de nem mindig megy.Amúgy nagyon okos kis kutya egy csomó mindent tud és nekem szót fogad csak másnak nem.Egyébként az utcáról fogadtuk örökbe mert az előző helyéről is elszökött (első tüzelés)!
2015. márc. 3. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor még egyszer: meg van neki tanítva, hogy a kapun nem rohangálunk csak úgy ki, részesül bármiféle fegyelmezésben az a kutya?

Illetve pontosítok a sétát illetően: fizikailag, szellemileg le van fárasztva a kutya? Hazamentek, és ő fél napra elborul a fáradtságtól, vagy séta után is pörög?

2015. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
meg van tanítva de másra nem hallgat,a kettő között mert liheg , sokat iszik és látszik hogy elfáradt de azért nem fekszik le azonnal aludni
2015. márc. 3. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!