Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg akarom tanítani a goldimna...

Meg akarom tanítani a goldimnak az ugatás trükköt, de nem jövök rá, hogy mire ugatna! :D Mivel próbálkozzak? Semmi ingerre nem ugat, csak néha amikor az udvaron van.

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
műdákó hátra és ugatni fog(igazi is megteszi)
2010. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Figyeld ki az udvaron, mi az, amire ugat és akkor "csapj le". Minden kutyánál van olyan, amire beindul, figyeld alaposan és használd ki a helyzetet. Akár akkor is próbálkozhatsz, ha játék közben bepörög és örömében ugat!
2010. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én Goldim se ugat de csak erre " hol a cica" fut rohan úgy csahol mint ha muszáj lenne :)
2010. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is goldim van, és ő akkor szokott ugatni, anikor csengetnek, mert tudja, hogy jönni fog valaki és már nagyon várja. Hátha nálad is beválik. Ha kell még segítség: www.tunderigolden.lapunk.hu
2010. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tanítottam meg, hogy egyszer csak megtorpantam, úgy tettem, mint ha nagyon, nagyon figyelnék. Elkezdtem kapkodni a fejem, figyelni balra-jobbra, és hhmm, mi ez, mi ez - mondtam neki. És egyszer csak: neem mész innen? De nem a kutyának, hanem a kutyával együtt. Olyan röviden, furán mondva. Na erre mindig beindul :). Nehéz leírni.
2010. febr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!