Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen rövidszőrű juhászkutyaf...

Milyen rövidszőrű juhászkutyafajtákat tudtok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 05:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Malinois, holland juhasz, nemet juhasz (mondjuk ezek kevesbe szamitanak mar terelokutyanak), beauceron, rovid szoru border collie, smooth collie, van egy csomo el nem ismert colliefajta rovid szorrel, pl welsh collie, corgie, cattle dog, kelpie, kanaan kutyat is hasznaljak neha terelesre, sinka. Most hirtelen ennyi jut eszembe.
2015. márc. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A németjuhász mióta rövid szőrű??? Segítek, a németjuhász félhosszú vagy hosszúszőrű.
2015. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Koszonom, hogy ilyen udvarias stilusbann hivtad fel a figyelmemet erre a tevedesre. A valaszod legalabb annyira hasznos volt, mint az enyem.
2015. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Off: Tudtommal van rövid szôrû nj, ahogy hosszú szôrû is van.


Csak a leopárd kutya jutott pluszban eszembe.

2015. márc. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolso, utananeztem, ami a koznyelvben a rovid szoru nemet juhasz, azt a standard szerint felhosszunak nevezik. Mondjuk szerintem ez kb olyan, mintha a fako mudit zsemleszinunek hivtam volna, de mindegy, ha valaki szorszalhasogatni akar, en nem leszek unnepronto.
2015. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!