Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám utálja az embereket...

A kutyám utálja az embereket ha sétálok vele és közvetlen az ember mellet megyek el rá támad . Mit csináljak ilyen helyzetekben? Illetve idegen még soha nem simogata meg mert felé kap.

Figyelt kérdés
Hogyan baràtkoztassam őssze az emberekkel ? Tudnàtok tanàcsot adni? feltétlen fogom vinni suliba de egyenlőre nyàrig nincs rà pénzem. Nagyon szépen köszönöm előre is a tanàcsokat!
2015. márc. 8. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én rávennék idegeneket, haverokat, hogy óvatosan jöjjenek és adjanak neki valami kis kaját. És hogyha nem támad rájuk akkor megdicsérném, megsimogatnám.
2015. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Probàltuk amig kaja van nàluk illetve kajàt adnak neki még trükköket is megcsinàlnak neki de utànna nekik megy. Egy dolog idàig sikerült méhozzà azzal hogy ha tàmad kap egy nagy pofont de sajnos ezt az utcàn nem alkalmazhatom mert àllatkinzonak titulàlnak és ezzel nem is vqgyok következetes mert ha nem làt senki akkor kap pofont ha az utcàn vagyok nem igy a kutya össze zavarodik és inkàbb folTatja a helytelen viselkedést.
2015. márc. 8. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
fél a kutya az emberektől, a póráz végén biztonságban érzi magát, ezért mer támadni. Ilyenkor szólj rá, hogy "nem", és egy határozott rántással vedd be láb mellé.
2015. márc. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te jó ég, mennyi idős a kutya és milyen fajta??? Kutyaiskola de sürgősen.

Ha nem támad rájuk, kap jutalmat az oké... és ha rájuk támad???

2015. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4es ilyen vàlaszokat hanyagoljuk. Nem zavar hogy én is azt kérdezem?
2015. márc. 9. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!