Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csehszlovák farkaskutya...

A csehszlovák farkaskutya tényleg annyira kemény dió?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam, és egy kutyakiállításon, egy hölggyel való beszélgetés során is felmerült, hogy ha van olyan fajta, amit minden első kutyásnak el kell kerülnie, az a CSF.
2015. márc. 8. 22:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ahogyan itt olvastam, nem csak nekik. :D
2015. márc. 8. 22:25
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Á, nem, csak viccből mondjuk... :)

Nem tudom, hogy erre milyen választ lehet adni; igen, kell hozzá elszántság, hozzáértés, miegymás, mert farkast kevertek bele, ami nem tette egyszerűbbé a vele való együttélést. Szóval ahogy a macskakedvelők sem tartanak otthon tigrist, úgy átlagember se tartson olyan cuccot, ami részben farkas. Nyilván ők azért nagyobb részben kutyák, szóval nem ennyire sarkos a dolog, meg amúgy ezer más fajtát is el lehet cseszni, csak ezer más fajtának könnyebb új (és jó) gazdát találni, ha mégsem bírnak vele. Ez egy speciális fajta, speciális igényekkel.

2015. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Erről eszembe jut az egyik rokonom szavajárása: "figyelj, az már egy más életérzés." :D
2015. márc. 8. 22:51
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Engem rendszeresen kitúrt az ágyamból. Plusz felzabálta a fagyasztót, meg a macsek kajáját is. Ezek eléggé idegesitö dolgok. Otthon nem tartok ilyet, esetleg felügyelettel. Tényleg sok türelem kell hozzá.
2015. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondolom, nagyon erős állatról beszélünk.
2015. márc. 9. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van fizikai ereje, nem kevés. De inkább a karaktere és makacssága az, ami a gondot okozza. Az állandó kiváncsiság, a gazda után vágyás, vagy a legveszélyesebb, az unalom. Akkor kezd rontani-bontani.
2015. márc. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a hozzászólásokat!
2015. márc. 10. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!