Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt 3-ból két kutyám! Hogy...

Eltűnt 3-ból két kutyám! Hogy találhatnám meg őket újra?

Figyelt kérdés
Általában szerettek csavarogni meg szoktak is! És mindig vissza jönnek, az egyik már 8.éve volt itt nálunk. És nem volt rajtuk nyakörv, és azóta nincsenek meg! Mit tegyek???
2010. febr. 14. 23:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hát ha igaz amit mondasz és tényleg mindenki ismerte őket akkor valami csúnya történhetett szegényekkel:( lehet hogy egy szomszéd tehette ezt mondok egy példát ami velem történt:szóval volt egy kutyám 6 éve élt velünk nagyon szerettük de ugye a szomszédunknak aki amúgy se szerette volt egy szukája és az én kutyám meg a szuka szerették egymást és egyik napról a másikra a kutyám lebénult megvakult és a tüdője megtelt alvadt vérrel hát igen még kb 3 órát élt de aztán megfulladt de gondolom ez nem mindennapos akár a te kutyáid boldogan is élhetnek valahol vagy csak kóborolnak
2010. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egy hete itt van a környéken egy nyakörv nélküli Golden retriever keverék kan, a boltosok etetik. De ez Budapest, bár ami azt illeti, átjöhetett a Megyeri-hídon a túlsó partról is. Ha 80 km-re is elkóborolnak...
2010. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Már megvannak?:)
2010. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nincsenek meg, köszi annak aki szorít nekem annak meg nyalja ki a seggét a kutyája aki úgy gondolja h az én felelőségem. A kerítésünk most lett elbontva és már am is kijártak, a vadászok pedig sunyik és nem lehet tudni mikor vannak erre
2010. ápr. 24. 20:46
 15/15 A kérdező kommentje:
EZ SZOLNOK, SZANDASZŐLŐS
2010. ápr. 24. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!