Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ilyen kullancs riasztók...

Az ilyen kullancs riasztók mint ezek, amiket a kiegészítésbe raktam tényleg működnek-e?

Figyelt kérdés

[link] vagy ez [link]


Drágának tűnnek ezek az eszközök és nem tudom működnek-e tényleg. De mindig sok kullancsot kell kiszednem szegénykémből és nem akarok vegyszereket ráfújni, ha nem muszáj.



2015. márc. 11. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom nincs vele, de sokan azt mondják, hogy csak kiegészítőnek jó az ultrahangos riasztó, magában sokat nem ér.


Tegyél rá egy jó minőségű nyakörvet ÉS riasztót ha gondolod.


Az enyémen jelenleg Foresto van, az teljesen szagtalan, ha esetleg a szag miatt nem akarsz nyakörvet.

2015. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a szaggal lenne a gond csak nem bízom a vegyszerekben annyira. De kéne valaki aki tapasztalt is ebben. Köszönöm a válaszod adtál egy irányt azért.
2015. márc. 11. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Hiába nem bízol a vegyszerekben, vannak kutyák, akiknek csak azok használnak. Kisérletezhetsz mindenféle mással, aztán vagy használ, vagy nem.
2015. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet megveszem az egyiket aztán meglátom. Nagyon örülnék ha nem kéne vegyszerezni.
2015. márc. 12. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire frankó a 40 kHz-es ultrahang, ha a kutyák hallástartománya 40-60 kHz-ig terjed. Egyébként nekem volt egyszer ilyenem, azt nem tudom, mennyire hatásos, mert hamar rajta felejtettem és rövid úton tönkrement valamitől (ütődés, nedvesség, gondolom ilyesmi).
2015. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!