Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt hogy tanitsam meg a...

Azt hogy tanitsam meg a kutyámnak hogy egyik lábát fel emelve 3 lábon fusson? És milyen vezényszòt társitsak hozzá?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2015. márc. 12. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Ezt mér kell?
2015. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Itt kezdődnek a gondok. Miért kellene neki 3 lábon futnia?
2015. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Azért kell, mert ez egy trükk, és szeretné neki megtanítani..nem mintha sok közötök lenne hozzá.

A kérdésre válaszolva: írd be youtube-ra, hogy "dog trick limp" és ott lesz rengeteg videó. Ha az egyik nem jön be, akkor próbálkozhatsz más módszerrel is. :)

2015. márc. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen utolsó! és milyen kézjelet vagy vezényszót használjak szerinted?
2015. márc. 12. 22:00
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Egyre több trükköző van ezêrt egyre több hü...e kutya van az utcán. Tehát mi ebből a tanulság ! Inkább ne tolasson fel a fára ne ugráljon 3 lábon ne kapcsolgassa a villanyt ( az én villanyszámlámra ) hanem biztos fegyelemmel egy szóra jöjjön vissza bármilyen körülmênyek között. És a lênyeg ne csak akkor ha tömve van a zsebem jutifalatkákkal mert nekem az nem fegyelem ha a kutya a gazdában csak a kaját látja és hagyjuk a hülyeséget én bármikor bárkivel bárhol kiállok a kutyámmal mellény és jutifalat nélkül ha kell a csúcsforgalomban egy fegyelmező munkára és akkor meglátjuk mi a fontosabb 3 lábon ugráljon vagy túlélje a krt forgalmát jutifalat nélkül.
2015. márc. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincs igazad tudod ezek a trükk tanítások mind hozzá tesznek ahhoz hogy kutya fegyelmezett legyen kiegyensulyozott legyEn.
2015. márc. 13. 13:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Az lehet h fegyelmezett lesz, csak akkor miért nem látok ipo versenyen ilyen 3 lábon szaladgáló kutyuskákat? Ott egyiknek sem a bohóckodád a cél!
2015. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te nem látsz, még lehet hogy tudja...
2015. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Normális kutya normális gazdával nem tud ilyet!
2015. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9es én kutyám már rég tudja azokat amiket az ipon elvárnak. akkor szerinted hagyjam abba a foglalkozást? nyilván akkor új trükköket kell kitalálnom hogy szellemileg lefárasszam. á nem is értem miért magyarázkodok :)
2015. márc. 13. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!