Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket kell beszereznem?

Miket kell beszereznem?

Figyelt kérdés

Két hét múlva érkezik a Groenendael kiskutyánk. Nem első kutyus,de az eddigi kutyusaink felnőtten kerültek ide.

Táp: a tenyésztő mondta,hogy ő Ecopet Natural Puppy Chicken-el eteti őket. Én is ezt szeretném majd venni neki,csak nem tudom, hogy a maxi junior nem lenne-e jobb.

Nyakörv,póráz,hám: Na,itt teljesen tanácstalan vagyok. Azt tudom,hogy sétánál jobb neki a hám,de azt se tudom milyet vegyek. A meglévő kutyának K-9 hámja van,de ezt a gröninek felnőtt korában fogok venni. De azt nem tudom,hogy az a jobb hám, ami a nyakon átbujtatós, vagy a belebújos,amit a hátán kell összecsatolni. És most vegyem meg neki a felnőtt kori pórázt,vagy egyelőre vegyek egy kisebbet?

Játékok: Én arra gondoltam,hogy veszek egy csomag teniszlabdát, meg van itthon egy ilyen műanyag frizbiszerű, és azt is használhatja. De nem tudom,hogy érdemes-e neki plüssöt venni?

Kullancs és bolha elleni szerek: A felnőtt kuytsunkon most DuoBand bolhairtó nyakörv,van és ez jó is,csak nem tudom hogy mennyi idős kortól lehet ráadni. Vagy cseppet lehet neki kiskorában is adni?


Köszi a segítséget.



2015. márc. 13. 18:13
 1/3 A kérdező kommentje:
A tálakat kifelejtettem: Petissimon láttam fél literes színes műanyag tálat az jó? Meg uyge fém a víznek.
2015. márc. 13. 18:15
 2/3 Kaszás Dóri válasza:
igen szeintem jo
2015. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdetben egy sima, könnyű bőr vagy textil nyakörvet javaslok, egy kb. másfél méteres bőrpórázzal. A póráz később is jó lesz, nyakörvet majd vesztek másikat, ha megnő a kutya. Séta tanításához szerintem célszerűbb a nyakörv, mint a hám.

Játékok: sok rágnivaló (préselt bőr csont, erős kötél), zsinóros tömör gumiladba.

Bolhairtást szerintem az állatorvosotokkal beszéld meg.

2015. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!