Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugatós kutya ellen ez megoldás?

Ugatós kutya ellen ez megoldás?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, elkapom a szomszéd kutyáját. Elviszem egy állatorvoshoz, és átvágatom a hangszálait. hm?

A szomszédot nem zavarja (nyílván, mert kifele ugat az udvarról, a kerítésnél)

Megmérgezni sajnálom, bántani a szomszédot kéne.


Mit gondoltok, van Mo-n ilyen műtét? Mennyibe kerül? Nagyon etikátlan?

Hogy altassam el? :)



2015. márc. 14. 20:52
1 2
 11/15 bogi0505 ***** válasza:
10%

Szerintem ne csinálj vele semmi műtétet.

Próbáld ki hogy azt mondod ,,csend!". Vagy ha ez nem elég, akkor a kezeddel fogd meg a száját, és tartsd csukva kb. 10-15 percig

2015. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
13%

Gazdájának mondtad már, hogy ez zavar téged?

Végső esetben dobáld meg kaviccsal és mondd neki, hogy Csönd!, ha más nem használ.

2015. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A gazdával beszélés és ha nem használ, akkor a jegyzőnél bejelentés a civilizált megoldás, ha valakit esetleg az is érdekel :) A kaviccsal dobálásnak semmi értelme, ahogy a rászólásnak sem.
2015. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szinte hasonló az élethelyzet nálam is.

Én felveszem a fejhallgatóm, maximumra tekerem a hangerőt és kész.


Sajnos ilyen az állatvédelmi törvény...

2015. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A dobálózásnak semmi értelme,a rászólással csak jobban hergelhető egy kutya a hang miatt.

A kutya valóban azért van hogy ugasson-de akkor amikor oka van rá,és jelezni próbál valamit vele!

Ez nem összekverendő a kertbe kicsapott ebbel,akinek egy sor pszichés baja van,és megugatja még a lehulló falevelet is.

Nem ismerem a szomszédot,mikor nekem volt ilyen,látszott rajta hogy annyit tud a kutyáról hogy négy lába van.Nem azt mondom hogy szakérteni kell mindenkinek,de annyit illő volna tudni hogy sokat kell a kutyával foglalkozni.

Viszont ne nyúlj a kutyához,se méreg,se hangszálműtét,mert te jössz ki nagyon rosszul belőle-remélem nem gondoltad komolyan,csak a düh beszélt belőled.


Inkább beszélj a szomszéddal,de ne egyedül,hanem ha a többi lakót is zavarja,akkor velük együtt.

2015. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!