Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sötétben miért szökik a...

Sötétben miért szökik a kiskutyám?

Figyelt kérdés
20 hetes Kutyám szökik a sötétben. Kettő hete van velem. Kutyasulizunk, nagyon következetesen neveljük. Nappal póráz nélkül nagyon okos. Behívás, ültetés megy. Ám ma éjjel elszökött. Hiába hívtam rámnézett és elfutott. Nagyon megrémültem de nehezen utolértem. Staffbull kölyök.

2015. márc. 15. 19:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
60%
Én sötétben eleve nem engedném el úttest közelében a kutyát. Nyilván ez nem megoldás a problémára, de 2 hét alatt azért nem lehet még olyan fokú engedelmességet és bizalmat elvárni a kutyától, hogy bármikor engedelmeskedjen. Vagy ráteszel egy hosszúpórázt, mikor el akar menni, tiltod, odahívod, megdicséred. De nem mindegy, hogy félelemből megy el vagy csak felfedezni. A kötődést mindenesetre erősítsétek napközbeni séták alatt (bújjatok el előle, mikor nem figyel).
2015. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!