Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik akkor ha külföldrő...

Mi történik akkor ha külföldről rendelek kutyát és nem felel meg a hirdetésben találhatóknak?

Figyelt kérdés
Rendeltünk egy husky kiskutyát Németországból és tartunk attól hogy mi történik ha a kiszállító több pénzt kér a megállapodottnál vagy ha nem fajtiszta a kutyus esetleg nem olyan amire számítunk? Vissza küldhető vagy mondhatjuk azt a szállítónak, hogy nem vagyunk hajlandóak kifizetni?
2015. márc. 16. 20:15
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
0%
Én megtartanám azt a kutyát is még ha nem is olyan mint a képen volt, hiszen minden kutya aranyos és ráadásul, ha ingyen van és csak a szállítás kell akkor meg végülis nem jártál rosszabbul mintha menhelyről szedtél volna egyet. Legfeljebb legközelebb okosabb leszel, hogy nem így kell kutyát venni...
2015. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Beletaláltál az egyik csalóba. Ingyen adják a kutyát, csak a szállítást kell fizetni. Ne várd a kiskutyát, mert kérni fogják, hogy utald el a szállítási díjat. Aztán, kiskutya, az nem lesz.
2015. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Dehát nem minden kép volt kamu. És igazából valamiért még mindig bizalmat szavazok neki de ígérem megírom mi sült ki belőle! Továbbá nem gondolom hogy pszichiáterre lenne szükségem amiatt mert szeretnénk a családommal egy kiskutyát és belecsöppentünk egy ilyen helyzetbe!
2015. márc. 16. 20:48
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem ez a hirdetés volt?

[link]

Csak mert ez kamu, nézz szét, mennyi kiskutyát hirdet és átverés az egész, előre elkéri "csak" a szállítási költséget és sosem látod sem a kiskutyát, sem a pénzedet. Engem egyébként nagyon felháborít, évek óta műveli ezt és felháborítónak tartom, hogy a kiskutya.hu minderre tesz nagyívben és nem tiltják ki onnan ezt a csalót!

2015. márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Megírom én most is, hogy mi fog történni: Kifizeted a szállítási költséget és akkor hallottál utoljára az eladóról. Se pénz, se kutya. Így a fajtatisztasággal és a kinézetével se lesz problémád.
2015. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
De pontosan ez! Komolyan mondod? :(
2015. márc. 16. 20:51
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy sok embert bepaliznak ilyen hirdetésekkel, de nem tudom ésszel felfogni, hogyan lehet ennek bedőlni? Utaltál már neki bármennyit is? Ha nem, akkor ne is tedd meg! Felejtsd el!
2015. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt a hirdetés, és nem láttad h kamu? Nézd már meg a leírást!
2015. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Nézem én ,nézem de mondd már meg honnan tudhatnám hogy kamu? Először csinálok ilyet. És nem, nem utaltam, azt gondoltam a szállítónak kell majd kifizetni.
2015. márc. 16. 21:02
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a szöveg megfogalmazása eléggé árulkodó.
2015. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!